SONY BDP-S470 vs LG BD 570 + pytania

muaddib

New member
No właśnie który lepszy w kategoriach:

1. Puszczany obraz
2. Puszczany dźwięk
3. Szybkość:
4. Dodatki:
5. Awaryjność:

Nie wiem co wybrać - lg ma wifi i obsługę dysków - sony chyba trochę szybszy jest i ponoć puszcza lepszy obraz - czy to prawda?

Pytanka:

1. czy na tym soniaku odpalę dysk zewnętrzny samsunga g2 640gb przez usb (na fat lub ntfs) - na ps3 działa na fat

2. Obecnie mam ps3 i ampli 506 i działają dts hd i true hd tyle że ze zmniejszonym bitratem, czy po wymianie na lg lub sony będzie tak samo czy będą one stereo lub nie będą w ogóle działać?
 

szaula

Member
No właśnie który lepszy w kategoriach:

1. Puszczany obraz
2. Puszczany dźwięk
3. Szybkość:
4. Dodatki:
5. Awaryjność:

Nie wiem co wybrać - lg ma wifi i obsługę dysków - sony chyba trochę szybszy jest i ponoć puszcza lepszy obraz - czy to prawda?

Pytanka:

1. czy na tym soniaku odpalę dysk zewnętrzny samsunga g2 640gb przez usb (na fat lub ntfs) - na ps3 działa na fat

2. Obecnie mam ps3 i ampli 506 i działają dts hd i true hd tyle że ze zmniejszonym bitratem, czy po wymianie na lg lub sony będzie tak samo czy będą one stereo lub nie będą w ogóle działać?

nie ma sprzętu który spełniał by wymagania potencjalnego nabywcy we wszystkich parametrach,trzeba szukac jakiejś alternatywy,albo odtw.BluRay lub odtw.Multimedialny,ja mam LG BD 390 i z tego co on odtwarza to nie jest zle,choć mógłby wiecej czasami sie zakrztusi jakimś plikiem,teraz aktualnie udostępniam sobie po kablu bo wifi zarywa różne pliki w tym mkv z kompa na LG przez Nero media home,a do niedawna kopiowałem na dysk zewn w ntfs,co do sony to niewiem bo nie znam,jedyne co miałem z tej marki to PS3 do gier,ale po pewnym czasie stwierdziłem że lepiej miec jakiś odtwarzacz bardziej uniwersalny,jeszcze myślę nad Popcornem lub Dunem,ponieważ napęd w odtwarzaczu u mnie wogóle nie jest wykorzystany.
 
Do góry