SONY BDP-S350 - Czy też macie taki problem?

DZ_R

New member
U mnie od jakiegoś czasu zrobiło się tak, że co jakiś czas jak startuję film BluRay i uruchomi się menu filmu, to wtedy podczas nawigacji po menu - po każdym naciśnięciu przycisku pilota na chwilę znika mi obraz, sekundę lub więcej nic się nie dzieje, i dopiero potem znowu pojawia mi się obraz menu. Jak wyłaczę i włączę odtwarzacz, to ten problem wtedy znika - mogę już normalnie chodzić po menu.

S350 mam podpięte do telewizora SONY - może to wina "Bravia Sync"?

Ten problem miałem już przy poprzedniej wersji firmware 015 i przy najnowszej 019 też jest.
 

kiloan

New member
Sprawdzałem przed chwilą u siebie, i wszystko jest w porządku, nic nie zanika ani na chwilę. Też mam wgraną ostatnią wersję 019, podłączenie przez "Bravia Sync" z LCD Sony, kablem HDMI Tech-link, więc problem tkwi gdzie indziej:hmm:
 

DZ_R

New member
Hmmm... To jeszcze może być z powodu switcha, którym mam podłączone DVD i BluRaya do TV. Może podepnę BluRaya bezpośrednio do TV i zobaczę, czy dalej będę miał ten problem.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
jezeli robi sie testy, to wypada zawsze wyeliminowac wszystkie pierdoly po drodze, wiec blu ray bezposrednio do TV i sparawdz
 
Do góry