Sony 75XR74J a 75XR75J

hernanc

Member
Witam
Czy posiada ktoś informacje na temat dokładnych różnic pomiędzy tymi modelami? Sony 75XR74J a 75XR75J. Różnica w cenie prawie 3tys. Interesują mnie przede wszystkich różnice w panelu (dźwięk mnie nie interesuje bo i tak będzie podpięty pod kino). Czy są różnice w ilości stref wygaszania itd.
pozdrawiam
 

beniuasia

Member
Witam
Czy posiada ktoś informacje na temat dokładnych różnic pomiędzy tymi modelami? Sony 75XR74J a 75XR75J. Różnica w cenie prawie 3tys. Interesują mnie przede wszystkich różnice w panelu (dźwięk mnie nie interesuje bo i tak będzie podpięty pod kino). Czy są różnice w ilości stref wygaszania itd.
pozdrawiam


Nie pomyliły Ci się oznaczenia, powinno chyba być X94j a X95j.
X94j jest z serii X90j czyli X90j przez X92j, X93j po X94j. Natomiast X95j to już klasa wyżej, wyższa półka.
 

hernanc

Member
Masz najwięcej stref w specjalnej cenie na 75Xh95 z dodatkowym pakietem
Nie interesuje mnie model z poprzedniego roku. A po drugie skąd wiadomo że ma więcej i o ile więcej powiedzmy pomiędzy XR94j i XR95j ? gdzie to można sprawdzić, szukałem tego naprawde sporo i nigdzie tych dokładnych specyfikacji nie mogę znaleźć
 

AG100

New member
Dzisiaj byłem w EURO agd i był na wystawie włączony SONY X95J - jeśli w X90J czerń -obraz jest minimalnie gorszy to nie ma sensu dokładać prawie 50 % do x95J.
Co do stref to - po testach widać że nie ma to znaczenia w X90J jest mniej stref a podświetlenie w testach jest takie same jeśli nie lepsze niż X95J !!! W takim Samsungu który ma 100 x więcej stref podświetlenie gorzej wypada niż w SONY - nie mówiąc o fatalnych kątach widzenia- mowa oczywiście o TV w podobnej półce cenowej. Jeśli w SONY X90J odbicia będą nie do zaakceptowania z powodu braku powłoki antyodblaskowej, to zmienię na model zeszłoroczny XH95 bo reszta to minimalne różnice w odbiorze.
 
Ostatnia edycja:

domelli

Member
. Jeśli w SONY X90J odbicia będą nie do zaakceptowania z powodu braku powłoki antyodblaskowej, to zmienię na model zeszłoroczny XH95 bo reszta to minimalne różnice w odbiorze.

I jak? Sprawdziłeś może odbicia od powłoki w tych modelach? Też zastanawiam się nad którymś z tych modeli.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Do góry