Sony 65xd9305 z promocji Euro czy coś innego.

Szym3k

Member
Słuchajcie nakręciłem się na Tego Sony. Wiem, że dużo z Was nie poleca go ze względu na jego cenę. Poza super obrazem (m.in. HDR) zależy mi na 3D. Znalazłem jeszcze coś takiego Panasonic TX-65DX780E za 7990. Jak on wypada względem Sony - minusem jest tutaj Firefox OS (może da się coś podłączyć do TV i uzyskać Androida na nim? Co s byście polecili innego?
Sam też nie wiem czy się spinać i kupować teraz czy czekać do początku przyszłego roku )max do marca) bo będzie taniej?
 

barburian

New member
Bez reklam
65DX780 to to samo co 65DX750 tyle że ma dodatkowy tuner SAT
Jak chcesz dobry TV z HDR i zalezy Ci na dobrym HDR to bierz albo :

65KS9500 - cena 12900
lub
65DX900 - cena 13100
 

Szym3k

Member
Te ceny które podałeś to już kosmos dla mnie. Nie chcę przekraczać 10k a i to to już dla mnie mega dużo. Rzeczywiście ten Panasonic będzie lepszy od Sony (w czym, czy chodzi raczej o stosunek ceny do jakości) ) ?
A da się jakimś sposobem odpalić na nim Androida?
A co myślisz o terminie zakupu? Brać czy czekać?
 

Szym3k

Member
A mógłbyś to rozwinąć? No i co z tym Androidem - dało by się go uruchomić na tym Panasie?

No i w sumie też dziwne dla mnie laika, że w tak krótkim czasie cena spadła o jakieś 70%.
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Co do SONY 65XD9305 cena może jeszcze spadnie na przełomie stycznia i lutego o jakieś 500 pln ale nie ma pewności czy kolejny rabat technologiczny
obejmie ten model i dostanie maxa rabat 15% . Cena normalna tego TV w Saturnie to 11900 obecnie jak odejmiesz 15% to jest ok. 10,3 tyś za TV .
Nawet jeśli normalna cena spadnie do 10900 i jak odejmiesz rabat technologiczny 15% - to będzie 9300 . Ale wcale nie wiadomo że spadnie do takiej kwoty, to takie moje luźne rozważania . Jak się napaliłeś to bierz tego SONY, jak wchodził do sprzedaży to kosztował 15900
 

Szym3k

Member
Chcę wziąć lepszy TV. Do Pansa skłania mnie jego cena (2k zostaje w kieszeni, a to dużo) natomiast odstrasza Firefox (rozumiem że nie da się do niego podłączyć czegoś z Androidem żeby zyskał jego funkcje?) . Natomiast nikt mi nie może udzielić odpowiedzi w czym on jest lepszy od Sony, a dużo ludzi mówi żeby go wziąć a nie Soniacza.

A mógłbyś podlinkowany mi taki odtwarzacz bo nie mam pojęcia jak to wygląda i ile kosztuje?
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Jak wchodziły do sprzedaży
65XD9305 - 15900 cena teraz 9990 w promocji
65DX900 - 21900 cena teraz 13100 w promocji
65DX750 - 10900 cena teraz 6700 w promocji

Tak jest zawsze z cenami TV co rok, a końcówka roku i początek nowego
to zawsze idealny moment na zakupy TV jeśli chce się kupić jakiś model wychodzący z oferty danego producenta,bo od marca zaczynają wchodzić na półki sklepowe nowości w astronomicznych cenach ,a modele zeszłoroczne w tym okresie w sklepach to pozostałości z wystaw i resztki magazynowe lub zwroty z reklamacji.
 

barburian

New member
Bez reklam
Panasonic 65DX750 kosztuje obecnie 6700, Sony 65XD9305 kosztuje obecnie 9990 , czyli 3 tyś różnicy. Jeśli chodzi o Obraz FHD i 4K bez HDR włączonego obraz jest porównywalny. Sony ma trochę lepszy HDR . Jeśli dokupisz do Panasonica za 400 pln Google Chromecast 4K to uzyskasz taką funkcjonalność pewnikiem jak w SONY . Czyli Panasonic z przystawką Chromecast 4K wyniesie ok. 7200 . Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto dopłacić 3 tyś do trochę lepszego HDR-a . Bo prawdziwego HDR-a
to masz tylko w TV z FALD lub OLED . Jedź do sklepu i przetestuj oba TV najlepiej ,zapuść jakiś materiał z dysku USB będzie łatwiej wybrać.
 

barburian

New member
Bez reklam
Lub możesz dokupić do Panasonica 65DX750 zabawkę
HiMedia Q10 Pro - co wyniesie razem 7600 pln
i masz multimedialny kombajn .
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Sam też nie wiem czy się spinać i kupować teraz czy czekać do początku przyszłego roku )max do marca) bo będzie taniej?
Taniej już raczej nie bedzie. Teraz jest najlepsza okazja na zakup tv. Podobnie było w ubiegłym roku. Najlepszą ofertę po świętach miał MM. Potem ceny już się nawet nie zbliżyły do grudniowej promocji a im dalej, tym gorzej z dostępnością.
 

Szym3k

Member
Czyli odpada nam problem terminu zakupu.
Pozostaje wybór modelu. Rozumiem, że wybór między nimi będzie się ograniczał do wyboru modelu który ma lepszy stosunek do jakości. No i pytanie czy jest sens płacić za ciut lepszy HDR i Androida. Czuję że muszę małżę zaangażować w wybór....
NNo chyba, że jest ktoś w stanie podać argumenty za którymś mi dałem.

Czy dzięki takiemu nie playerowi można by grać w gry że sklepu Play Googla?
 
Ostatnia edycja:

Szym3k

Member
O Samsungu w ogóle nie myślałem. Po pierwsze nie mają 3D (a bardzo je chcę), a po drugie chyba bym dostał wylewu gdybym kupił TV za tyle kasy i by mu się rozeszła obudowa.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak ktoś ma ci powiedzieć który tv jest lepszy ?? ta sama klasa, podobna półka cenowa z jednego i drugiego będziesz zadowolony. Tak samo jak Audi S6 konkuruje z bmw M5, jeden sie widzie w audi drugi w bmw. tak samo tutaj, Jeden Woli sony drugi Panasonic'a. czepiłeś sie tego androida jakby to był koniec świata. Ja mam panasonic'a i android nie jest mi potrzebny do niczego. Chcesz androida kup sobie media box 4k i będziesz miał.
 

Szym3k

Member
Panowie, przemówiły względy finansowe. Zastanowiłem się czy jest sens dopłacać 3k tylko za Androida. W sumie za tą kasę można by mieć drugi TV albo przyzwoity komputer. Jak będzie mi brakowało Androida to dokupię jakiś odtwarzacz. A jak znam życie, kupił bym Sony, pobawił się trochę Androidem i bym pewnie później w ogóle go nie używał.
Panas zamówiony, dostawa za 3-4 dni.
Dzięki wszystkim za pomoc.
 
Do góry