Sony 65w855c czy Philips 65PFS7559

tomwega

Member
Co prawda nie mam sony 65 tylko 75w855c, trochę się pobawiłem aplikacjami androida i uważam,że po ostatniej aktualizacji jest całkiem przyzwoicie.
Co do obrazu również jestem bardzo zadowolony,chociaż nie mam porównania z w/w philipsem.
 

cork

New member
Oki dzięki to chyba pójdę w stronę sony 65w855c, a ma ktoś go z forumowiczów w dobrej cenie? Obecnie znalazłem go w sklepie sony za 6940,00 zł i nie wiem czy to dobra cena?
 

cork

New member
mam jeszcze jedno pytanie odnośnie innego modelu a mianowicie Sharp 60UQ10 lub 60UD20 może te będą lepszy od Sony 65W855C - tyle że moja odległość od tv jest około 4,5-5 metrów więc nie wiem czy im większy tym lepszy ??
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Z Sharp dał bym sobie spokój. UQ to już ;starszy ; model , a UD20 zdaje się mi że nie ma najnowszych kodeków . Na marginesie dodam że wizyta w sklepie na pewno może pomóc w ogólnym postrzeganiu plusów/minusów telewizorków.
 

cork

New member
oki zaczynam się gubić a macie jakieś zdanie na temat Samsungów jakiś jest warty grzechu ??
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Nie polegaj tylko na ocenach telewizorów przedstawianych na forum , większość będzie chwalić ; swój; wybór, a to co się podoba innym może Tobie nie pasować. Owszem na pewno pomocne są testy , opisy użytkowników , ale musisz sam też dokonać ; naocznego ; przeglądu wstępnie wybranych modeli.
 

cork

New member
spoko jakieś doświadczenie mam , wymieniam właśnie swojego sharpa 60LE855 i po prostu nie chcę trafić na coś gorszego - a swoją drogą z sharpa po kalibracji od kikiego byłem zadowolony .
coś mocno ciągnie mnie do tego sony 65W855C
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Ma dość dobre oceny w testach które można znaleźć w necie i jeżeli w realu Tobie przypasuje to życzyć dobrego egzemplarza i zero jakichkolwiek usterek, bo z tego co można poczytać na Forum z naprawami gwarancyjnymi to ; mordęga;.
 

Drunk

New member
Bez reklam
spoko jakieś doświadczenie mam , wymieniam właśnie swojego sharpa 60LE855 i po prostu nie chcę trafić na coś gorszego - a swoją drogą z sharpa po kalibracji od kikiego byłem zadowolony .
coś mocno ciągnie mnie do tego sony 65W855C
Jaki jest powód zmiany, że tak z ciekawości zapytam? Bo przeskok z FHD na FHD o zaledwie 5" jest troszkę zastanawiający.
 

cork

New member
Fioletowa plama na ekranie , serwis uznał reklamację więc wymiana na coś nowszego

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S5 przy użyciu Tapatalka
 

sotomiak

New member
Witam,

miałem przez 2 tygodnie Sharpa 60UQ10E i nie powiem, bo podobał mi się ten telewizor i to nawet bardzo, ale miał wadę związaną z "aniołkami"/"niebieską poświatą" o której już kilka razy było mowa.

Na szczęście mam możliwość wyboru nowego TV i znowu wracam do szukania/sprawdzania itd.

Powiem szczerze, że zostały mi 2x okulary 3D do Sharpa i pytanie czy mogę je dalej wykorzystać (tylko Sharp? czy może też Sony, bo wiem, że Sony nie daje okularków #d do swoich TV i to jest słabe ;/ ?)

Postanowiłem się podczepić pod istniejącym tematem, bo jak w tytule są one również w moim zestawieni, mianowicie :

Sony : 65W855C/65W857C/65W859C -> czym te TV się różnią ???

Philips 65PFS7559 -> [to jest model 2014, prawda?] model 65PUS7600 jest już z 2015?] W pokoju za TV mam bardzo ciemną ścianę (antracytową) , więc nie wiem czy będzie sens z ambilightem? Słyszałem też o problemach z softem? Bardzo się różni od Sony ?

Sharp 60UD20E - mógłbym dać jeszcze raz szansę firmie Sharp pytanie czy warto zaryzykować z model wyższym ?

LG 65UF675V - polecacie tego/innego LG ? Czy w ogóle lepiej sobie nie zaprzątać nim głowy ?

Panasonic - TX-60CX750E/? -> jest kilka modeli w podobnych cenach a różnią się ? np. TX-60CX740E/Panasonic TX-60AS800E ? oraz o 5 cali większy TX-65CX410E ? Nie myślałem wcześniej o Panasonicach, ale może warto ?

Sharpa 60 kupiłem za 5300zł , więc dołożenie 2 tyś i tak przekracza mój budżet który sobie założyłem na zakup TV do nowego M i dlatego 7.000 zł to wszystko co mogę dołożyć, więc te TV się zaczepiają o to - droższych już nie chce.

Moim faworytem jest chyba Sony 65W855/65W857/65W859, bo nie wiem czy jest jakaś różnica między nimi (techniczna?wizualna/słyszałem, że dla MM/Saturna/ME są różne oznaczenia, a tak naprawdę to te same TV - bujda ?)

Po prostu już zmęczyło mnie wybieranie na nowo TV, więc proszę o wasze sugestie/pomoc/opinie (mile widziane argumenty za/przeciw) ?

Pozdrawiam

AS
 
Do góry