Sony 55XH9096

szyzag123

Member
Witam :)

Chciałbym się zapytać, czy ktoś z was ma ten telewizor i może wydać opinię na jego temat? ;)

Głównie zastanawiam się nad tym, czy jest sens regulowania tej węższej szerkości nózek do komody 90cm (bo taką mam w domu)? Czy TV przy tak wąskiej regulacji nie będzie się za mocno bujał na każdą ze stron?

Pozdrawiam :)
 

Michu30

New member
Ja też mam ten tv, u mnie oprócz problemów przy zakupie bo pierwszy egzemplarz oddałem do sklepu i wziąłem drugi bez wad fabrycznych działa spoko. Do gier tv idealny i pod konsolę sony. Jasno świeci HDR ma dolby vision w netflix daje rady, sam system działa szybko i się nie zacina. Ogólnie tv jest spoko mam go od października 2020 i nie narzekam. Tv ma też swoje wady np mało stref podświetlania co widać przy ciemnych scenach ale to jeden zauważa a drugi nie. Mnie to troszkę razi ale moja kobieta nawet na to uwagi nie zwróciła. Teraz tylko czekam na te obiecywane aktualizacje od sony do vrr. Dla ścisłości ps5 też vrr jeszcze nie obsługuje więc no czas pokaże jak sony potraktuje swoich klientów. ogólnie tv 8/10 w porównaniu do mojej starszej bravii obraz jest o wiele lepszy. No ale wykonanie obudowy to praktycznie sam plastik gdzie w starszej bravii faktycznie ramki obudowy tv były aluminiowe w całości. Ale w sumie do korzystania z tv nie przeszkadza.
 
Do góry