Sony 55XE9005 z ekspozycji

freelanc3r

New member
cześć,
zdecydowałem się na zakup Sony 55XE9005, byłem dziś w 2 sklepach gdzie mogą mi go sprzedać z ekspozycji (nie zakładałem tego na początku). Każdy TV świeci około 12h dziennie w sklepie.

oferty mam takie:
sklep nr1 - 3500zł + możliwa gwarancja na 5 lat od wszystkiego za ~900zł
czas wyświetlania 3300h, sklep z dużą ilością klientów, a TV w miejscu dostępnym dla palców każdego typu

sklep nr2 - 4600zł z gwarancją mechaniczną 3 lata za 350zł
czas wyświetlania ~1200h, sklep bardziej specjalistyczny, na pewno dużo mniej ciekawskich rączek ;)

czy w ogóle warto kupować TV z ekspozycji sklepowej?
jeżeli tak to czy któraś z tych ofert jest warta rozważenia? na co ewentualnie zwracać swoją uwagę.
 

simopl

New member
Sam myślałem nad kupnem tego TV i odpuściłem. Spóźniliśmy się kolego odrobinę. Teraz jeśli dostanie się***nówkę to za dużo większą kasę niż jeszcze na początku stycznia / lutego. Miałem możliwość żeby kupić***wersję***49 cali w Sony Centre w Szczecinie i to za 4399zł (zafoliowana, nóweczka) i się***nie zdecydowałem bo może jeszcze ceny spadną***odrobinę. I żałuję strasznie. Teraz 99% modeli pochodzi z ekspozycji i mają przelatane od cholery godzin + do tego w gratisie obmacywanie przez Januszy. Na dodatek model ten nie będzie już produkowany więc dostaw nie będzie. Pozostaje czekać na obniżkę***xf9005 lub decydować się na zakup xe9005 z mniej zaufanych źródeł. Na Allegro użytkownik bk-market sprzedaje niby nówki za 5099zł. Kilka dni temu wysłałem maila z zapytaniem o kilka szczegółów i zostałem olany...
 

freelanc3r

New member
3000h to pewnie sporo przebiegu ALE mam w dodatku niższe ubezpieczenie. Coś by było nie tak to idzie do naprawy/wymiany. Samej ekspozycji bym nie rozważał nawet, tutaj czuje się chociaż troszkę bezpieczniej, troszkę...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
3000h to pewnie sporo przebiegu ALE mam w dodatku niższe ubezpieczenie. Coś by było nie tak to idzie do naprawy/wymiany. Samej ekspozycji bym nie rozważał nawet, tutaj czuje się chociaż troszkę bezpieczniej, troszkę...

Kolego jak to mówią spytać się można, ale decyzja należy do Ciebie.
 
Do góry