Sony 55 XD83 czy wart swojej ceny?

Ja-rec

New member
witam

Niestety ostatni zakup Samsung Ks7000 okazał się porażką;-(
Dlatego zastanawiam się obecnie nad Sony xd80, ale mam dodatkowe fundusze
i zastanawiam się czy nie dołożyć i nie kupić 55 cali xd93, ale:

- czy cena idzie w parze z parametrami,
- czy to rzeczywiście kiepski telewizor do gier w HDR, lag: 58ms - troche kiepsko

Co może być podobnego w tej cenie? te 8000 pln to już MAX

Wykorzystanie:

filmy( 1080p i netflix)- głównie do tego celu
pc
ps4

pozdrawiam
 

Wodzu4K

New member
witam

Niestety ostatni zakup Samsung Ks7000 okazał się porażką;-(
Dlatego zastanawiam się obecnie nad Sony xd80, ale mam dodatkowe fundusze
i zastanawiam się czy nie dołożyć i nie kupić 55 cali xd93, ale:

- czy cena idzie w parze z parametrami,
- czy to rzeczywiście kiepski telewizor do gier w HDR, lag: 58ms - troche kiepsko

Co może być podobnego w tej cenie? te 8000 pln to już MAX

Wykorzystanie:

filmy( 1080p i netflix)- głównie do tego celu
pc
ps4

pozdrawiam
Hej,
Niestety ale na obecną chwilę wszystkie telewizory z HDR w trybie gry mają wysoki input lag. Zapewne dlatego, że HDR dopiero raczkuje. Wszystko teraz to kwestia aktualizacji. Jeśli szukasz dobrego TV to patrz na modele x85 dlatego, że mają matryce VA i panel 10 bit, który jest podstawą przy HDR. Jak chcesz oszczędzić to polecam 55x8509c a jeśli chcesz trochę lepszy sprzęt to szukaj 65x8509c różnica jest taka, że wersja 65 ma trochę lepsze podświetlenie matrycy bo direct led a nie edge led jak 55. Zeszło roczne modele wypadają o wiele lepiej niż tegoroczne. O Androida się nie martw bo działa już jak ta lala :) Dodam jeszcze, że x85 ma input lag bez HDRu 35 ms a z 52 jak narazie :)
Pozdrawiam
 

Ja-rec

New member
Wodzu4K : 55 CALI to juz max, na poczatku planowałem jedynie 50 cali,

Czy rzeczywiście podświetlenie direct led jest lepsze?
Ten typ podświetlenia jest chyba w Sony xd70
 

Wodzu4K

New member
Wodzu4K : 55 CALI to juz max, na poczatku planowałem jedynie 50 cali,

Czy rzeczywiście podświetlenie direct led jest lepsze?
Ten typ podświetlenia jest chyba w Sony xd70

Jest lepsze bo eliminuje efekt jaśniejszych boków na ekranie na czarnym tle :) Ale 10 bitowy panel jest jeszcze lepszy bo to 1 bilion rodzajów koloru :)) Nie bez powodu HDR się zwie HDR10 :) Tegoroczne modele XD mają panel 8 bit :( Jak mówisz o 55 calach to poszukaj sobie modelu 55X8509C ja się zdecydowałem na niego i to był świetny wybór :) Pamietaj, że nie ma idealnego TV :)
 

cytak

New member
Jest lepsze bo eliminuje efekt jaśniejszych boków na ekranie na czarnym tle :) Ale 10 bitowy panel jest jeszcze lepszy bo to 1 bilion rodzajów koloru :)) Nie bez powodu HDR się zwie HDR10 :) Tegoroczne modele XD mają panel 8 bit :( Jak mówisz o 55 calach to poszukaj sobie modelu 55X8509C ja się zdecydowałem na niego i to był świetny wybór :) Pamietaj, że nie ma idealnego TV :)
Hej,

Czy xd7005 to dobry wybór? Kwota do 3500zl... Jesteś w stanie coś polecić?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry