Sony 55 w805c - traci zasilanie?

majkwro

New member
Witam, mam taki problem od wczoraj. Tv sam się uruchamia ponownie w losowych momentach, wyglada tak jakby nagle tracił zasilanie i jak się wlacza to jakbym podłączył do gniazdka i uruchamiał od nowa tv. Jak się włączy i nic nie robi, raczej się trzyma, wszystko działa ale raz szybciej (kilkanaście sekund) raz wolniej (np po 2 min) wyłącza się. Nie mogę zrobic resetu przez ustawienia itd bo albo brak reakcji albo jak już zareaguje i uruchamia proces to w trakcie wyłącza się, nie mogę tez zrobic resetu po przez kombinacje przycisków z tylu. Pojawia się zielona dioda ale nie ma przywracania ustawień fabrycznych. Możliwe ze to zasilacz rozłącza bo szwankuje? Czy to tv powiedział papa? Kupiony w grudniu 2016. Pozdrawiam :(
 

majkwro

New member
Tak jak pisałem, nie idzie go zrobic, ani z poziomu tv ani kombinacja klawiszy z tylu (power i volume -, wtyczka do kontaktu). Rozumiem ze tv do piachu? Zamówiony następca lg 65nano793 ale wolałbym pozostać przy starym :)
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Stawiam, że kondensatory w zasilaczu do wymiany. Koszt naprawy we własnym zakresie 10 zł. Serwis weźmie pewnie ze 100-150 zł.
 
Do góry