Sony 55 HX 855 dziwne objawy.

cureman

Active member
Bez reklam
Nie wiem jak to opisać bo trochę to dziwne ale ...a więc rano włączam telewizor i widze dziwnie obraz o mniejszym kontrascie kolor bialy mocno rozswietlony .W obrazie dominacja koloru niebieskiego.Sprawdzam ustawienia tv i wszystko bez zmian w ustawieniach .No nic sprawdzam na xboxie 360 i to samo dominacja niebieskiego w obrazie,spadek kontrastu.niszsza czerń.Obraz strasznie rozmyty ,brak szczegółów .No i myśle zobaczymy jak 3d no i po uruchomieniu trybu 3d wracam po 10 minutach na dekoder N i obraz wrócił do pierwotnego stanu .Nie wiem co sie stało ? Czy pada mi matryca czy tv świruje ? Nie powiem wystraszylem sie .Od razu powiem ze dawalem na ustawienia tv na fabryczne ustawienia i nie pomogło ,po uruchomieniu trybu 3d i powrocie na dekoder obraz wrócił do porządku .Macie jakieś pomysły ?
Dzis po ponownym uruchomieniu znów obraz gorszy widocznie.
 

aquarius74

New member
a moze cos z kablem sie dzieje? podobne objawy mialem co prawda nie na hdmi ale na kablu euro, poruszalem wtykiem i wracalo do normy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzisz kolego ja np lubie soniaki ale nie ma co pisac typu kto kupuje lg - ze niby strach.... bo kazdy tv ma prawo sie popsuc a jakby np soniaki czy panasoniki tyle sie sprzedalo co lg to i tych popsutych egz. byloby wiecej...jesli chodzi o te firmy, pozdrawiam i zycze jak najmniej problemow..
lolek
 

Zimny_

New member
Jeśli zauważyłeś dziwne objawy, a jesteś pewny dobrych ustawień i poprawnie działającego przewodu HDMI - skontaktuj się z serwisem. Nie ponosisz za to kosztów, jeśli stwierdzą usterkę - praktycznie zawsze przyjeżdżają do domu. Nic nie tracisz, a będziesz miał pewność. Naprawę możesz zarejestrować pod tym linkiem:
Naprawa i gwarancja
 
Do góry