Sony 46ex500 czy Samsung le46C650

Adrianox360

New member
Dam dylemat, który telewizor kupić? Który jest lepszy? O cene mi nie chodzi, bo muszę wybrać jeden z nich. Szukałem dobrych tv i chyba te są najlepsze. Z tego co wiem to Samsung jest bardziej multimedialny. Martwię się jeszcze tym dobieraniem matryc czy coś, bo każdym modelu są inne. Wytłumaczycie mi jakiej mam szukać? Proszę napisać co ma samsung a czego nie ma sony i na odwrót. :) 2 sprawa to potrzebuje odtwarzacza blu-ray. do 500zł. I mam pytanie: Czy jak sobie ściągne film np. z torrentów w divx to bedzie odtworzone w full-hd i obraz bedzie super?
Telewizor do stołowego, słońce na niego świecić nie będzie raczej, wiadomo jak jest mocne słońce ale to rzadko, raczej cień. Mam kablówke z dialogu, na razie na moim philipsie 42 obraz do dup.. ale to chyba dlatego, że nie mam kabla HDMI. Jeżeli coś jeszcze mam pisać to mówcie a napisze..
na pewno filmy z pendrive będą, oglądanie normalnej TV, w przyszłości cyfra + (za 1.5roku), może pc, a ne pewno filmy przes usb.
 
Ostatnia edycja:

squibosh

New member
Jak filmy przez usb to sprawa jest oczywista - Samsung. Innej matrycy niz aa01 prozno szukac w tym rozmiarze, wiec odpusc sobie polowanie.
 

Adrianox360

New member
ale powód, do tego mogę mieć bluray. Proszę o powiedzenie, który telewizor ma lepszy obraz w SD i HD. O jakoś mi chodzi bo muszę kupić do 13 grudnia.
 
Do góry