Sony 46" za około 6000zł

MZKS1929

New member
Tylko 46W2000 takze przekracza kwote 6000zl. Pozatym jak dla mnie 40" to max i tak za duzo ale 40" jeszcze wytrzymam :krol: .A w dobrej ofercie oprocz W2000 sa T3500 i D3500 co z tego wybrac. W2000 jest za 7.000zl z konsola PS3 i filmem B/D zastanawiam sie wlasnie nad takim zestawem
 

mirecore

New member
co 6000 zł moim zdaniem najlepszy będzie Sharp 42 RD2 100Hz, soniaki w tej cenie to już zabytki bez 100Hz z najsłabszym procesorem i 8ms, ale zagadzam się z każdym że kąty w SONY sa najlepsze (w końcu to IPS ale zaprojektowany do monitorów a nie do TV), tylko co z tego jak obraz skacze i smuży. A kąty w SHARPACH da się naprawić po prostu usiądź na wprost, albo zamontuj sobie ramie do sciany...
SONY 46X3500 faktycznie 12000 to jakiś żart w stosunku do konkurencji i mozliwości tego TV i możliwości wszystkich LCD które są i tak cały czas w powijakach. Jak pod koniec 2008 wejdą w końcu Laser TV, to szybko wszyscy zapomną o badziewnych LCD i plazmach.
 

mirecore

New member
no to ja ciebie nie rozumiem
chcesz oglądać filmy w nawyższej jakości z BR ale już na telewizor tylko 6000zł w sytuacji kiedy do BR telewizor powinien być wypas: 100Hz, 24p itp. za około 7000 jest SHARP 42XL2E Full - bo z sony to tylko seria X3500 za absurdalne ceny.
Oglądać BR na słabym TV to już chyba nonsens.
 

MZKS1929

New member
Tak tylko ze Sharp kosztuje prawie 2000zl wiecej niz W2000 a niestety na taki zakup juz mnie niestac. A czy naprawde 100Hz robi taka roznice. Bo jakos przez wiekszosc jest to oceniane jako zwykly dodatek.
 

mirecore

New member
przejdź się do sklepu weź pilota od SHARPA i w menu znajdziesz taką funkcje podzielenia ekranu na połowę z właczonym 100Hz i połowę z wyłaczonym. Patrz się w środek ekranu nie oddzielnie na każdą połowę. Jesli nie zauwazysz róznicy to udaj się do lekarza.
 

MZKS1929

New member
No moze i masz racje ale niemam tyle kasy. Dlatego szukam cos do 6000zl bo mam zamiar kupic Ps3 i zestawy Sony wlasnie do ceny 7000zl oferuja W2000 i PS3. Chyba ze ktos poleci mi jakis lepszy Tv w granicach 5500zl sa inne modele sony Full Hd dostepne w tej cenie dlatego pytam czym one sie charakteryzuja i w czym sa lepsze od W2000 ?
 

mirecore

New member
własnie próbuje ci wytłumaczyć

nie masz wiecej kasy, a chcesz kupić TV najdroższej firmy na rynku ???

to chyba ja pójdę do lekarza za ciebie
 
Ostatnia edycja:

MZKS1929

New member
mirecore napisał:
własnie próbuje ci wytłumaczyć

nie masz wiecej kasy, a chcesz kupić TV najdroższej firmy na rynku ???

to chyba ja pójdę do lekarza za ciebie
Najdrozszej ? Chce kupic w zestawie z konsola a takie zestawy sa tylko z W2000 dlatego Sony. Takze dlatego ze obecny Tv co mam to tez Sony i przez 5 lat zadnych problemow. Po to chce Sony ze w porownaniu z reszta daja 5 lat gwarancji a nikt wiecej takiego dlugiego okresu ci nieda. I teraz ciekawostka jaki Tv kupie z
- pilotem do PS 3
- PS 3 60 Gb
- 2 grami PS3
- 2 filmami Blue-ray
- kablem HDMI

Prosze o rady jaki Tv aby ten zestaw zamknal sie w kwocie 7400zl. w/w dodatki to ok.2400zl wiec pozostaje 5000zl co za Tv mozna wziasc w tej cenie ktory konkurowalby z W2000. Czekalaem caly czas bo chcialem wziasc XL20E ale co sie okazalo sa dopiero na statku i w tym roku w polsce ich niebedzie.
 
Ostatnia edycja:

mirecore

New member
tak apropos ten Blue Ray w PS3 to chyba nie tosamo co Blue Ray jako samodzielny player, nie wiem dokładnie ale chyba nie ma tam 24p... albo jeszcze coś ale lepiej sie upewnij mogłem coś pokręcić
 

MZKS1929

New member
Tylko po co mi 24p skoro W2000 tego nie obsluguje i pewnie zaden z telewizorow do 5000zl tez tego nie obsluguje. A patrzac takim katem widzenia musialbym do tego dodac odtwarzac B/D i kolejny koszt wiec za X3000 + PS3 + B/D stacjonarny zamknalbym sie w najlepszym wypadku 13.000zl. Czekam tylko co bedzie lepsze w cenie do 5000zl i co lepszego oferuje w porownaniu z W2000 ?
 
Ostatnia edycja:

czago

Banned
mirecore napisał:
tak apropos ten Blue Ray w PS3 to chyba nie tosamo co Blue Ray jako samodzielny player, nie wiem dokładnie ale chyba nie ma tam 24p... albo jeszcze coś ale lepiej sie upewnij mogłem coś pokręcić

Zaraz, zaraz, PS3 nie ma 24p? No to jakim cudem odtwarza płyty Blu-ray, które wszystkie nagrane są w takim formacie?
 

mirecore

New member
nie wiem, mogłem coś pokręcić
moze ktoś potwierdzić że PS3 ma 24p ?

ale ja tępy jestem, faktycznie jest 24p i zwykłe DVD skaluje do 1080p
 
Ostatnia edycja:

MZKS1929

New member
Czyli wrescie jak to wyglada z tym 24p - Playstaion3 60Gb ma ta funkcje a jak tak to ktory z Tv Sony Full Hd - najtanszy ma takze funkcje 24p
 

mirecore

New member
no właśnie, jak wejdziesz na stronę SONY.pl w telewizory to znajdziesz odpowiedź. Prawie wszystkie mają 24p ale tylko seria X ma 100Hz
 
Do góry