Sony 40W5720 vs Samsung 40-653 - posba o rade

Surogat

New member
Potrzebuje szybkiej rady co kupic:

Sony 40W5710 czy Samsung 40653? Oba kosztuja 3999PLN a musze kupic jutro. Zastosowanie: dekoder Cyfra+, komputer, w przyszlosci moze bluRay, Playstation. Prosze o info co lepsze z kilkoma punktami dlaczego.

dziekuje

Bogdan
 

Surogat

New member
Kupilem dzis SONY. Co do oceny zadowolenia to przesle updajcik za kilka dni bo dopiero jutro bede go instalowal. Niestety zupelnie sie nie znam na TV, jest to moj pierwszy LCD w zyciu wiec zdalem sie na rade Pana w sklepie i sentyment do firmy SONY (mialem troche sprzetu w przeszlosci i bylem zadowolony). Porownania do SAMSUNGA nie bedzie bo nic niewiem o nim - powiem tylko czy jestem zadowolony z obrazu czy nie ;-)
 

Ares78

New member
Powinieneś być zadowolony bo to bardzo udany model zwłaszcza w tej klasie cenowej. Ale na przyszłość więcej krytycyzmu wobec sprzedawców oraz po prostu przejrzeć wszystkie możliwe opcje zanim coś się wybierze ;)
 

Surogat

New member
TV wydaje sie rewelacyjny. Nie mam moze wymagan videofila - jak dla mnie ten telewizorek gra super. Przy HD poprostu zapiera dech. Standardowe programy juz roznie ale wiekszosc wypada lepiej niz sie spodziewalem (TVP1, TVP2, TVN, C+ jak zyleta, za to TVP info, Polonia, TV4 troche rozmyte). Nie potrzebuje wiecej. Jedyny mankament to gruba instrukcja obslugi i skomplikowany pilot ale z dnia na dzien jest coraz lepiej. Nie wiem jak wypada Samsung ale z wyboru jestem zadowolony
 
Do góry