Sony 40w5500 na plazme?

muszyna2

New member
Witam mam możliwość sprzedania tv. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony a okazja sprzedania łączy się z remontem mieszkania i lekką modyfikacją ustawienia tv. Do tej pory okno było za tv teraz raczej będzie odwrotnie. Okna wychodzą na zachodnią stronę a sam pokoik jest średnio nasłoneczniony. Oglądamy kablówkę sd, mnóstwo filmów mkv(wd player), od czasu do czasu xbox 360. Myślę o tv raczej 42 cale, 3d raczej mnie nie interesuje przynajmniej do momentu większej popularności. Kasa, nie chciał bym zbytnio przekroczyć 3tyś.zł a najlepiej zmieścić się w tej kwocie :). Szczerze mówiąc o plazmie do tej pory nie myślałem bardziej lcd-led ale chyba ledem nie przeskoczę za bardzo jakości mojego sony w tych pieniądzach. Zawsze obawiałem się zużycia energii ale widzę że nie jest tak źle. Co do obrazu to kumpel ma taką śmieszną plazmę lg chyba dość nietypową bo 32 calową i obraz jest naprawdę fajny jedynie co oprócz wielkości nie podoba mi się w tym tv to dość ciepły ekran. Mam nadzieję że jest to w miarę wyeliminowane w nowych modelach. Jak panowie myślicie i co radzicie warto myśleć o zamianie i czy znajdę coś lepszego w sygnale sd czy darować sobie temat i zostać przy sony? Pozdrawiam
 

grzeseik

New member
ja mam 42g30 i sobie chwale. w jasne dni oczywiscie obraz nie dorownuje temu z ciemnego pomieszczenia, ale to zbyt rozdmuchany moim zdaniem problem. przynajmniej w tym modelu. SD skaluje swietnie, filmy super, miesci sie w buzdzecie, ale...
(...) Do tej pory okno było za tv teraz raczej będzie odwrotnie.
skoro teraz Tv ma stac za oknem to trzeba sie zastanowic nad jakims terenowym modelem, koneicznie wodoszczelnym. moze Kiki pomoze? ;)
 

samochodzik

New member
TV którym dysponujesz to bardzo dobry model. Na plazmę bym go nie zamieniał, bo w trakcie remontu różne pomysły przychodzą do głowy. LCD/LED jest w tym przypadku bardziej elastyczny jeśli chodzi o możliwość jego ustawienia. Skoro jesteś zadowolony ze swojego TV to możesz odłożyć np na Sony z serii HX lub NX z których był byś zadowolony tak jak z obecnej serii W.
 

muszyna2

New member
Chyba masz rację to takie wariactwo spowodowane remontem. Plazme jednak odpuszczę sobie uzbieram troszku kaski i skupię się nad jakimś lcd-ledem. Dzięki za wypowiedzi.
 
Do góry