Sony 40 cali.

Chicki331

New member
Witam. Ma
Zamiar kupić 40calowego soniaka. Tylko jest jeden problem.
Mianowicie ktòry model wybrać 40x4500,40ex4500(?),40z4500 lub 40we4500w(?).
Pomocy co wybrać?
(?)-nie jestem pewny numeru
 

Sych

New member
Wszystkie modele które wymieniłeś są bardzo dobre, ale napisz coś więcej.
Jaki masz budżet na tv? Co do niego będziesz podłączał? Co najczęściej oglądasz?
 

ortax360

New member
Moje zdanie .Jak masz kaske i nie jest ci szkoda wydac :) to 40x4500 .

Ja majac do wydania 10.000 tys. kupiłbym 52w4500 (tak zrobiłem ) lub 46z4500 . Jezeli chcesz zaoszczedzic to 40w4500 lub 46w4500 .

Jak widzisz wszystko rozchodzi sie o papierki ile mamy do wydania :) i co chcemy otrzynac w zamian .

a NP: SERIA W4500 ma do zaoferowania bardzo wiele i jest cenowo bardzo ok w por. do np: Z4500 .

Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
nie polecam kupować teraz serii W5500 - jest sporo kontrowersji co do zastosowanej starszej technologii w porównaniu z serią W4500 a nie ma jeszcze żadnych miarodajnych testów jak ten TV się sprawuje.
Jeżeli ktoś bardzo chce W5500 to niech poczeka kilka miesięcy
 

Ares78

New member
Chyba najlepszą propozycje dał Ortax czyli taki kompromis między wielkością telewizora, a jego możliwościami i jakością obrazu czyli 46Z4500 bo jednak 40 cali to trochę mało (mam u siebie i chciałoby się jednak coś większego ;) )

p.stasiak projektor fajnie, ale należy pamiętać, że stosunkowo szybko się niestety wypalają co nie zmienia faktu, że efekt jest tego wart.
 

Sych

New member
Podzielam zdanie Ortax360. Co do projektorów, to lampy tak szybko nie wypalają się. Sam mam już ok rok projektor Acer, używam go sporadycznie (głównie do oglądania meczów, zresztą kupiony specjalnie na mistrzostwa a Austrii), lampy jeszcze nie wymieniałem. Zabawka fajna.
 

Ares78

New member
Wiesz jak obejrzysz sobie film na projektorze 3 razy w tygodniu po 2h to przez rok masz około 320h pracy czyli ok. Ale powiedzmy dojdzie opcja grania na tym, i częstszego oglądania to już robi się problem, zresztą to nie jest tak, że lampa po 3000 godzinach wypali się, to jest tzw. half life, a spadek jakości obrazu jest stopniowy...
 

Sych

New member
No tak, lampa nie jest wieczna. Projektory są już w cenach od ok 1tys zł. Za ok 1.5-2tys masz całkiem dobrej jakości obraz. A wielkość imponująca. Czasami obejrzeć sobie jakiś fajny film, lub mecz na takim ekranie, to naprawdę świetna sprawa. Nie mówię, żeby korzystać z niego zamiast tv, ale jako dodatek do kina domowego projektor jest wspaniały.
 
Do góry