sony 3600es uzytkownicy napiszcie wrazenia

spanker

New member
wiem, ze czesc osob z tego forum kupila ten sprzet ciekaw jestem waszych opinii, ja mam mieszane odczucia, z przewaga pozytywnych, ale z cala pewnoscia ten sprzet nie jest wart 5k
 

letitbe

New member
Witam, troszkę się podepnę. Szukam dobrych kolumn do tego amplitunera. Na początek same fronty z późniejszą rozbudową zestawu o pozostałe elementy. Zastosowanie to w tej chwili głównie muzyka...powiedzmy 70/30 muzyka/filmy. Może ktoś pomóc? Budżet to ok 2k na zestaw.

Jeżeli chodzi o sam amplituner to przy cenie, za którą był niedawno w ofercie myślę, że warto. Mnogość funkcji, jakość wykonania i jakość dźwięku warta ostatniej ceny.
 

spanker

New member
DOSC SLABY dzwiek przestrzenny, ale zaskakujaco dobre czyste stereo jak na amplituner na pewno wiele lepsze niz w onkyo 606
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lititbe - ale 2 tyś zł i głownie do muzyki , to masz na myśli 2 kolumny frontowe?
I jeśli 70% do muzyki - to jaki rodzaj jest wiodący ?
 

letitbe

New member
Tak, do 2tyś za dwie kolumny frontowe. Rodzaj muzyki...rock, jazz, blues, klasyczna. Raczej nie techno i nie disco...przynajmniej nie na co dzień.
 

letitbe

New member
Hej, wróciłem do tematu. Wtedy dostałem na czas remontu zestaw jamo 606 od rodzinki ale nadszedł czas zwrotu.
Szukam czegoś do muzyki(rock, jazz, trochę popu), myślałem o MA MR4 tylko nie bardzo mam miejsce na podłogowe, ciasno było z jamo. Stąd pomysł żeby kupić MR2 lub BX2 (warto dołożyć te 200zł/sztuka?) i kiedyś przenieść je na satelity. Szukam też jakiegoś odtwarzacza CD, może HK HD980? Jak to może grać? Słuchałem polecanych wcześniej M6 i "grało" mi to;)

P.S jakiś sklep możecie polecić?
 
Do góry