SONY 32 i 37 cali

kraks

New member
Witam, bardzo proszę was o pomoc przy wyborze modelu tv. Postaram się podac możliwie duzo informacji aby ułatwić wam wypowiedz. A wiec potrzebuje dwa TV fullhd, pierwszy do sypialni 32 cale, jego przeznaczenie to glownie cyfra+ przez tuner dreambox, filmy dvd/blueray, od czasu do czasu może konsola ps3. Drugi TV do salonu 37 cali, przeznaczenie to glownie konsola ps3, oraz oczywiście również filmy dvd/blueray i cyfra+. Dodatkowo ten 37 calowy planuje podłączyć pod zestaw kina domowego. I tutaj proszę was o porady dotyczące wyboru modelu, staralem się poczytac opinie ale mam totalny metlik w glowie. Gdzies czytalem ze do gier najlepszy W4000 ale chyba nie ma tego modelu w 37 calach? Byłem wczoraj w Saturnie/MediaMarkt i tam proponowali mi modele
1. KD-L 32 W 5720 K - 3099 zł
2. KD-L 37 W 5720 K - 3999 zł
ale nie widze o nich zbyt wiele opinii na Internecie a najbardziej popularny jest chyba KDL-37W5500 ale nie wiem jak się on ma w porównaniu do zaproponowanych mi modeli w5720K?
Bardzo proszę o rade co wybrac gdyz mozna sie w tym wszystkim latwo pogubic i pozdrawiam
 
Do góry