SONDA - Wasze opinie - Nagrywarki HDD

Krórą wybrali byście nagrywarkę HDD ????? Nie patrząc na pojemności dysków !!!


  • Total voters
    0

a4tech

New member
Bardzo proszę o Wasze opinie na temat nagrywarek HDD dostępnych na naszym rynku.


Wady, zalety, plusy, minusy, za, jak i przeciw...
Poprostu Wasze spostrzeżenia na temat tych urządzeń :eek:k:


Uważam, że taki temat przyda się nie tylko mi, ale również pokaźnej liczbie Osób planujących zakup właśnie takiego sprzętu.

Ceny tych urządzeń są już na tyle sesowne, że coraz częściej bedzie można się spodziewać tego typu pytań ;)



Pozdrawiam i czekam na Wasze wypowiedzi :)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak ogólnie, pomijając konkretne marki to bardzo dobre urządzenia. Ja zastąpiłem magnetowid / bardzo dobry / nagrywarką DVD z HDD już prawie rok temu i było to dobre posunięcie.

Zdecydowany plus to jakość nagrania. W porównaniu do standardu VHS nie ma co mówić. Pojemny dysk zapewnia nam duże pole manewru przy archiwizowaniu nagrań, które później można przegrać na płytę DVD.

Moja nagrywarka LG RH278 posiada dysk 250GB, zapisany materiał jest bardzo dobrej jakości - w trybie XP i SP- pozostałe nie używam, można kopiować nagrania w trybie fast / trwa to tylko kilka minut /. Posiada wejście USB- ale filmy divx trzeba z pena zrzucić na HDD.

Generalnie niezły sprzęt.
 
Ostatnia edycja:

a4tech

New member
Kolego @darek24111

Czy możesz trochę rozwinąć swoją wypowiedź ???
Chociaż w części tak ładnie jak Kolega @marciniozo :eek:k:

Napewno wielu Osobom ułatwi to potencjalny wybór nowego sprzętu.

Stwórzmy razem, wspólnymi siłami z tej SONDY naprawdę porządny i watościowy TEMAT. Taki na 102 :)


Dziękuję i pozdrawiam.
 

żona

Banned
Ankieta,jest niewiarygodna,bo jak można wystawić do porównania te nagrywarki,no chyba ,że celowo w ankiecie jest stary model LG.:confused:,bo z modelami serii 3 ta ankieta byłaby "niepomyślna"dla takich nazw jak Sony,Panasonik,Samsung.
 

a4tech

New member
@żona


Wstępny plan był taki, ponieważ osobiście zastanawiałem się nad tymi właśnie modelami (taki budżet), więc zbliżona klasa cenowa ;)

Masz trochę racji w tym co piszesz.


Dlatego tu mam pytanko do miłosiernie panujących Nam Moderatorów...

Czy istnieje techniczna możliwość rozszerzenia mojej sondy, o dodatkowe modele o których wcześniej nie myślałem ????????????

Np. o Pioneer-a DVR-560, jakiegoś sensownego LG-ka, nowszego samsunga, itp.
W każdym razie w podobnej klasie cenowej ;)


Pozdrawiam.


ps. przy okazji gorąco zachęcam wszystkich szczęśliwych (jak i nieszczęśliwych) posiadaczy tego typu sprzętu do wypowiedzi.
Co Wam się w danym modelu podoba (pasuje) a co niepodoba (irytuje).
 
Ostatnia edycja:

jas

New member
Pioneer 560H

darek24111 napisał:
Na moją prośbę o pomoc w wyborze pomiedzy Sony HX-780/980 a Panasonic EH 57/58 czy 68 nikt jako do tej pory nie odpowiedział.
Zainteresowałem sie także Pioneer 560H.
Wyczytałem "gdzieś tam", że wnętrze Sony HX-780/980 to Pioneer. Czy ktoś z Forumowiczów może to potwierdzić?
Niemniej zaczynam rozważać zakup Pioneer 560H. Jakie będą "przewagi" Pioneer'a nad tymi modelami Sony? czy warto zainwestować więcej o 300 PLN w Pioneer'a? Możliwość kopiowania perzez USB Divix'a jest dla mnie sprawą trzeciorzędną. Nie sadzę, abym z tej zalety sprzetu miał korzystać. Więc dlaczego Pioneer a nie Sony czy Panasonic? To juz moja ostatnia inwestycja w uzupełnienie systemu KD, tak że z niecierpliwością czekam na opinie, sugestie, podpowiedzi...I zdaje się nie tylko ja:)
 

jas

New member
Pioneer 560H

darek24111 napisał:
Na moją prośbę o pomoc w wyborze pomiędzy Sony HX-780/980 a Panasonic EH 57/58 czy 68, nikt jako do tej pory nie odpowiedział.
Zainteresowałem sie także Pioneer 560H.
Wyczytałem "gdzieś tam", że wnętrze Sony HX-780/980 to Pioneer. Czy ktoś z Forumowiczów może to potwierdzić?
Niemniej zaczynam rozważać zakup Pioneer 560H. Jakie będą "przewagi" Pioneer'a nad tymi modelami Sony? Czy warto zainwestować więcej o 300 PLN w Pioneer'a? Możliwość kopiowania przez USB Divix'a jest dla mnie sprawą trzeciorzędną. Nie sadzę, abym z tej zalety sprzetu miał korzystać. Więc dlaczego Pioneer a nie Sony czy Panasonic? To juz moja ostatnia inwestycja w uzupełnienie systemu KD, tak że z niecierpliwością czekam na opinie, sugestie, podpowiedzi...I zdaje się nie tylko ja:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry