Sonda o bzyczeniu LG PC51

czy twoja plazma bzyczy?


  • Total voters
    0

Storm

New member
Bzzzzy !!!

Szanowny kolego z forum jak masz problem z bzykaniem to reklamuj to w serwisie. Tutaj nikt ci nie pomoże. Nie ma na to lekarstwa oprócz reklamacji.
 

kolbi123

New member
problem w tym ze dzwoniłem do serwisu i serwisant mówił że każda z tych palzm wydaje głośny stosunkowo dźwięk z trafopowielacza, po za tym mówił że nie tylko lg to samo sony i wiele innych zalezy od modelu, to ze akurat twoja jest idealnie cicha to po prostu wyjątek.Po za tym byłem w MM i zerkłem na tą co grała na wystawie i jest identyko jak u mnie to chyba nie przypadek ?.50 osób z ankiety twierdzi że bzyczy a 17 że nie to coś w tym jest.
 
Ostatnia edycja:

Milo

New member
Lg

Dla mnie ten temat jest wogole bez sensowny szczerze mówiąc....Jeżeli komuś nie pasuje dany produkt to ma czas oddac lub wymienić go do tygodnia czasu....i po problemie!!!!!A nie robią się jakieś kłótnie o byle co.....Pozdrawiam
 

kolbi123

New member
właśnie nie ja dziś byłem w mm i dostałem odpowiedź moge wymienić na taki sam lecz ich akurat nie ma max 7 dni. Jest mozliwośc zwrotu bo sie nie podoba ale tylko gdy sprzedali go wysyłkowo max 10 dni.

Ale to jasne że jak sie nie podoba to nie ma co smucić o tym na forum tylko chodzi o to żeby wiedzieć czy są to pojedyńcze przypadki czy wszystkie te modele tak mają. Ten gruby z mm z którym rozmawiałem z serwisu twierdził że każda plazma jest stosunkowo głośna, ja dziś zgłosiłem do serwisu swój tv napisze jak przyjadą co stwierdzili.
 

zdzich44

New member
Witam.
Mój z datą produkcji 01.2008 też bzyka więc LG nic w tym kierunku nie zrobiło mimo zeszłorocznych obietnic. Ale i tak kupiłbym ponownie, moja żona nie słyszy, tak że nie ma tragedii. ;)
 

Storm

New member
Coraz lepiej !!!

W końcu zaczynają przeważać jakieś sensowne wypowiedzi na temat bzykania. Niektórzy nawet powoli przestają je u siebie słyszeć inni reklamują wadliwe egzemplarze. No i dobrze.
 

erzlot

New member
bzyk

Ja mam LG RZ42PY10X już ponad 3 lata i niestety wentylatorki coraz
głośniej pracują. Czy ktoś już robił coś takiego? Trudno się do nich
dostać? Wystarczy przesmarować czy tez trzeba wymienić na nowe?
Najlepiej na jakie? Będę wdzęczny za radę
erzlot
 

dzus

New member
czytam o bzyczeniu LG PC51 i większość pisze o tv 42" a jak to się ma do 32" czy w tych modelach jest to samo?
 

kktomek

New member
Bronson napisał:
nie wiem jak jest u innych posiadaczy 32PC51 ale u mnie taki problem nie występuje i nigdy nic takiego nie zauważyłem !

Pozdrawiam

W moim 32PC51 też jest cisza, podejrzewam, że trafo w 42 i 32 jest identyczne (ew. nieco podbite w 42PC51) a, że 32 ma mniejsze zapotrzebowanie na energię to nie występują dodatkowe "efekty" dźwiękowe.
 

Storm

New member
LG jest O.K !!!

Kolego a mi głowa pęka od głupot które piszesz. Kup sobie samsunga alno panasa i przestań w końcu narzekać!!!
 

kolbi123

New member
mam panasa i lg czy ciężko ci to zrozumieć ?, ile razy pisałeś że jesteś zadowolony ? jesteś może chory ?, zrozum przeszedłeś z rubina na wieksz tv oglądasz na parametrach w których nic nie widać (pamietam z wątku głównego) i zawracasz główe jak ty to go porównujesz z kuro u kolegi, nie rozśmieszaj mnie albo przyjedź do mnie (częstochowa) a pokaże ci różnice+trzeszczenie+bzyczenie, mówie poważnie chcesz przyjedź
 

Gessle

New member
moj tez bzyczy, im jasniejszy jest wyswietlany obraz tym bzyczenie glosniejsze, przy naprawde jasnym obrazie halas jest wlasciwie nie do wytrzymania wieczorami, kiedy dookola cisza. powoli trace cierpliwosc. czy jest na to jakis sposob? czy cos takiego uwzgledniaja w serwisie?
 
Ostatnia edycja:

mirilan

New member
dokładnie

Jak napisał kolega maniek, wieczorem głośność do 5 i tylko bzyczenie słychać, na szczęście się jej pozbyłem niech się bzyka z kimś innym :) O trzaskach nawet nie wspominam, zwłaszcza zaraz po wyłączeniu, na początku myślałem że ktoś mi po domu chodzi a to lg sobie stękał...
 
Do góry