Sonda: czy używacie głosników w TV ?

dzidek9216

New member
Ja mam podpięty TV pod PC i większość filmów/seriali oglądam właśnie z niego a dźwięk leci z głośników 5.1 podłączonych do komputera. Głośników w TV używam rzadko np. oglądam jakiś mecz lub inne wydarzenia sportowe, sporadycznie film
 

ernet

Active member
Bez reklam
Ja uzywam od dluzszego czasu dzwieku tylko przez ampli z pominieciem glosnikow wewnetrznych w TV. Nie do sluchania przez glosniki wewnetrzne TV nawet jesli chodzi o audycje typu wiadomosci.

Dokładnie,jak ja i dokładnie mam takie samo zdanie :!: No, ale jesteśmy w miejszości....
 
Ostatnia edycja:

kosik200hz

New member
Oj ja strasznie boje sie o swoje glosniki. Podlaczam sobie komputerowe, glosniejsze, z lepszym basem. Lepiej zostawic sobie te z TV w razie jak by te komputerowe przestaly dzialac.
 

tracek

New member
Czasami wręcz nie ma innej opcji jeżeli ułożenie mieszkania nie pozawala na wrzucenie normalnych kolumn, a rozwiązania pośrednie nie są warte swojej ceny. A przynajmniej tak mi powiedziano, chętnie dowiem się co zrobić, jak ma się metrową ścianę, a na niej metrowy telewizor. Szafka z wbudowanymi głośnikami?
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Chyba większość tu nie ma małych dzieci, czy jak, może snobizm...?
Żeby odpalać cały zestaw, dla wiadomości, zwykłego serialu w TV, czy jakiś innych programów.... no chyba, ze oglądacie tylko filmy i głównie z odtwarzaczy, no i mieszkacie w domku jednorodzinnym bez dzieci ;)

Poza tym jak porównuje swego LG starego a Panasa.. to już tu jest różnica w dźwięku kolosalna, a pomyśleć, że kiedyś tamten mi starczał, to co mam tu narzekać, do takich celów ;)

Dodatkowo, trafiło mi się kilka polskich filmów, w których dialogi znacznie lepiej można było zrozumieć tylko przy głośnikach tv niż całym zestawie... ale to już do dźwiękowców filmowych ;)
 
Ostatnia edycja:

Paszul

New member
Póki co tylko dźwięk z głośników TV. Jak stan konta bankowego pozwoli na zakup fajnego audio to sytuacja na pewno się zmieni.
 

dawido84

New member
Jasne, że tak

Póki nie podłącze ampli z kolumnami to owszem głośniki TV, a później się zobaczy :razz:. Wydaje mi się, że przy oglądaniu standardowych programów, raczej będą używane głośniki w TV. Ale do osłuchu kanałów muzycznych, oraz kanałów w HD telewizji N, wypadałoby raczej odpalić ampli + kolumny ;-)
O filmach na DVD nie trzeba nawet już tutaj wspominać...
 
Do góry