Sonda: czy używacie głosników w TV ?

rafal11998

New member
Głośniki z TV tylko wiadomości i jakieś pierdoły na które nie bardzo zwraca się uwagę. Komp, filmy, muza czy to z N-ki czy DVD wszystko przez ampli.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jak narazie to tylko głośniki w TV bo nie mam kina. Na kino jest zbierana kasa także potem będzie dobre ampli i dobre głośniki ;)
 

Shagohad

New member
Bez reklam
W zyciu. Wszystko idzie przez kino :). Chyba ze naprawde w extremalnych sytuacjach... Ale tych jest mniej jak much w zimie :p
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Przy wiadomościach i takich tam różnych programach - audio z TV.
Przy filmach z audio stereo różnie. Przy filmach 5.1 zawsze amplituner.
Pytanie do tych co TYLKO z amplitunera, nie zwracacie uwagi na zwiększone zużycie energii elektrycznej ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z naszego doświadczenia wynika że zdecydowana większość korzysta z głośników telewizora
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Teraz jak już mam dobre KD to mogę jeszcze raz odpowiedzieć. Tak nadal używam głośników w telewizorze :) Oczywiście jak oglądam film to gra kino, ale jak połowa rodziny ogląda Rozmowy w toku czy jakieś Brzydule to wiadomo, że nie będę grzał Yamahy na taki chłam :) Także kino to tylko do filmu i ewentualnie do muzyki a programy tv to tylko na głośnikach TV :cool:
 

Maxavelli

New member
Ja osobiscie nie korzystam, ale tez nie ogladam telewizji (nie posiadam nawet tego typu uslugi), w zwiazku z czym jedyne w co sie wpatruje to filmy i gry. I oba typy materialow wspierane sa przez pelne, zewnetrzne 5.1.
 

mundi21

New member
telewizor służy mi przede wszystkim do obserwacji co aktualnie dzieje się na świecie tj. polityka, sport ew. programy publicystyczne. Do takiej "rozrywki" używam tylko głośników od telewizora.
 

piotrflo

New member
Ja uzywam od dluzszego czasu dzwieku tylko przez ampli z pominieciem glosnikow wewnetrznych w TV. Nie do sluchania przez glosniki wewnetrzne TV nawet jesli chodzi o audycje typu wiadomosci.
 

Max78

New member
Dźwięki z kompa podpiętego do TV odsłuchuję z karty audio w kompie (SB Audigy + Logitech Z530), a z platformy n podpiąłem do ampli stereo onkyo. Sprzęt jak w sygnaturce.
Niestety n-ka (i inne platformy) dźwięk na niektórych kanałach ma strasznie niski bitrate => paskudna jakość...
 
Do góry