Sonda: czy używacie głosników w TV ?

ernet

Active member
Bez reklam
Jak w temacie; czy używacie głosników w Waszych telewizorach ?
Powiem szczerze,że ja nigdy ( także w poprzednich modelach ). Audio z TV mam na stałe podłączone cyfrowo do mojego ampli i tak jest zawsze. Oczywiście jakość dźwieku, to niebo a ziemia na kozyśc amplitunera. A wy ? Tak z ciekawości.
 

koven

New member
Gdyby żona pozwoliła mi wrzucić do salonu jeszcze trochę sprzętu to szło by przez ampli. Niestety konsola, komp i masa rzeczy podpięta pod USB to wszystko na co udało mi się namówić połówkę, tak więc oglądad przez TV ;(
 

prosper5250

New member
zawsze odpalam kino razem z telewizorem i nboxem-żona nigdy, no ale ona w ogóle jest "nietechniczna" i wręcz nie lubi kiedy odpalam "moc" bo mówi że dudni... ona w ogóle nie kuma pojęcia dynamiki basów... myślę że zmieniła by zdanie, gdyby ilość audycji które są nadawane w DD była większa (a nie znikoma jak teraz i zwykle marnej jakości)... ja mam potrzebę oglądania nawet tvn24 przez "moc"...
 

siwy25

New member
Witam,
czytam i widzę że koledzy w większości fajnie mają i dżwięku ,,przestrzennego'' ze swoich telewizorków słuchają:eek:k:, a ja nie obwijając w bawełne tylko głośniczków z tv słucham i czyję się jak by mi słoń w oba ucha przytupał...he he:-D nie jest tak żle;)
Pozdrawiam.
 

patryk1412

New member
ja osobiście używam go często, tak na co dzień. wiadomości, pogoda, jakieś seriale i te sprawy. ampitunera podobnie jak użytkownicy wcześniej najczęściej do słuchania muzyki i do oglądania filmów
 

bejzbol

New member
Do zwykłego oglądania tv nie chce mi się zapuszczać amplitunera :) zwłaszcza że oglądam rzadko a u nas w tv mało przestrzennego dźwięku oj mało :) ale filmy i muzyka z kompa tylko przez ampli :) oczywiście filmy z tv w wiekszości też przez ampli
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Tak, w większości przypadków. Niekiedy podczas oglądania filmów włączam aktywne głośniki komputerowe Creative Cambridge SoundWorks - już na nich efekt jest sporo lepszy niż na głośnikach wbudowanych. Może pod koniec roku pojawi się jakiś zestaw 5.1 - dobry dźwięk sporo wnosi do ogólnych wrażeń podczas oglądania filmów :)
 
Do góry