Soft do UE40EH5000

pablomilo

New member
Witam chciałem się spytać jak zaktualizować soft do Samsunga UE40EH5000
Jedyna aktualizacja jaką znalazłem to ta z oficjalnej strony Samsunga -
T-MST9DEUC_ENG z tym, że mój TV nie widzi tego pliku. Jeżeli ktoś wie o co chodzi bardzo proszę o pomoc
 

blade128

New member
Witam,

Posiadam telewizor UE40EH5020 nastepnca UE40EH5000, udało mi sie odblokować funkcje internetu i allshare po kablu ale trzeba wlutowac gniazdo RJ45 na płyte jest miejscie koło EURO, jest też opcja WIFI ale narazie póki co te karty na usb które testowałem telewizor nie widzi. Ktoś poleci jakąś karte kompatybilną (zamiennik samsunga) ?

Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
5020 to żaden następca. TV pochodzą z tego samego okresu...
O wlutowaniu RJ zapomnij. Jak już możesz pobawić się kartą wifi w dziale samsung znajdziesz liste kompatybilnych zamienników, choć to i tak dziś już przerost formy nad treścią (1 rdzeń procesora, stary smart itp)
 

blade128

New member
a czy inna plyta glowna np od 5300 bedzie kompatybilna z ta matryca ? moze sprobowac plyte wymienić na inna wcale nie sa takie drogie. W opcjach internetu wyszukuje przez kabel ale wlasnie gniazda nie ma :/ wiec dzisiaj sprobuje wlutowac 4 piny rj-tki i podlacze pod router zobacze czy bedzie hulac
 

blade128

New member
po kablu wlutowalem 4 kableki bo jak dobrze pamietam 4 starcza i nie hula probuje wyszukac siec i nie da rady piny dobrze wlutowane nie mozna zmienic na reczne ustawienie adresu IP i dns`ow wiec pozastaje tylko wifi przetestowac

Mam karte pentagram hornet p 6132-12 ciekawe czy da sie ja zmodyfikowac ?
 
Ostatnia edycja:
Z tego co przeglądałem internet to da się zmodyfikować te karty aby działały w naszym TV:
TRENDnet TEW-664UB
EnGenius EUB-9701 EXT2
D-Link DWA-140 rev A
Rosewill RNX-N1
Rosewill RNX-N2X
LevelOne WNC-0600USB v2
Edimax EW-7718Un
EnGenius EUB-9701
Edimax EW-7718UN
D-Link DWA-140 GW rev b1
Rosewill RNX-N1
Hama 227623
VIVANCO B-TV2NET USB S
 

turek86t

New member
Złącze lan może nie dziać bo prawdopodobnie potrzebne jest takie z filtrem/transformatorem sieciowym
google >> Vertical Mount ( 180 Degree ) RJ45 Jack Built-In 10/100 BASE-T Magnetic Module
Napisz jak włączyłeś obsługę sieci to może i rozkręcę swojego samsunga na testy
 
Do góry