Sobie Faber Venere 3.0

xgutti

New member
Bez reklam
Czy ktoś spotkał się już z kolumnami Sonus Faber Venere 3.0 i co może na ich temat powiedzieć?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie pamiętam który Kolega ale jest tu jeden co ma takie kolumny, ja je odsłuchiwałem ale tylko około 30 min wiec nie będę się wypowiadał... sprzedawcy natomiast chwalą venere S czy jakoś tak to się nazywa bardzo podobnie wyglądają ale robione są nie u Chińczyków tylko we Włoszech i podobno coś tam mają polepszone.. plus wykonanie tych kolumn jest lepsze.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Mniejsze 2,5 to dla mnie bardzo ciekawe kolumny. Chyba tak zróżnicowanych niskich tonów nie słyszałem na żadnym głośniku. Faaaajne. :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bo to bardzo dobre kolumny, ale nie każdemu przypadną do gustu. Mi się podobały, ale czy po odsłuchu skusiłbym się na zakup? Nie wiem.
 

Daniyal9

New member
Czy ktoś spotkał się już z kolumnami Sonus Faber Venere 3.0 i co może na ich temat powiedzieć?


Witam.

Oj spotkalem sie z tymi kolumnami, ktore rozkochaly mnie i moja ukochana. Codziennie delektuje sie ich muzykalnoscia i coraz wiekszym , glebszym lecz dobrze kontrolowanym basem. Balem sie tego, ze majac okolo 30 cm. od tylniej sciany a ponadto z prawej strony okolo 10 cm. od sciany bedzie dudniacy bas jaki mnie spotkal przy Focal Aria 928 lecz milo mnie one zaskoczyly. Chyba dzieki kontrukcji bas reflexu...Sa latwe do ustawienia .Wiadomo, ze trzeba to jednak robic z glowa.

Slucham roznej muzyki . Ladnie oddaje ludzki glos, gitare,pianino...wiec chilloutu,instrumentalnej,elektroniki,popu z przyjemnoscia sie slucha.Dobra,szczegolowa gora,tak samo srodek i wielka,otaczajaca sluchacza scena.Czasami patrze czy przez przypadek nie wlaczylem tylnich kolumn ...takie ma stereo ;)
No i obledny wyglad maja:bober:
Osobiscie bardzo je polecam...ale prosze je najpierw samemu odsluchac.;)
Pozdrawiam
 
Do góry