SmartTV Samsung 48-50" do 2500

legacik

New member
Witam,

mój brat szuka TV do 2500zł. Ja osobiście posiadam UE48H6400 z którego jestem bardzo zadowolony, jednak jest to model z 2014 i teraz jest ciężko dostępny - a dodatkowo trochę czasu upłynelo, wieć może pojawił się godny następca?

Nie chce UHD/4K bo jeszcze troche potrwa zanim się to u nas rozwnie. Tv będzie głównie do oglądania filmów/tv, moooze kiedyś konsola, o ile żona mu pozwoli :p Z reszta raczej casualowo wiec nie ma co uganiać sie za jakimś super input lagiem czy cos (ja duuzo gram a na H6400 nie mam powodow do narzekań), przeglądanie Internetu itd tez odpada, od tego jest PC.

Z funkcji Smart - oczywiście wifi i smart hub (youtube, player itd, generalnie aplikacje multimedialne)

Jakieś propozycje?

Pozdrawiam
 

Nicramx

New member
Podbijam temat. Przeglądając fora to można zauważyć, że UE48H6400 jest dość popularny ale ciężko dostępny . Poleci ktoś jakiś godny model czy jednak opłaca się poszukać w sklepach jeszcze tego modelu?
 

bartmeces

Member
Podbijam temat. Przeglądając fora to można zauważyć, że UE48H6400 jest dość popularny ale ciężko dostępny . Poleci ktoś jakiś godny model czy jednak opłaca się poszukać w sklepach jeszcze tego modelu?

Miałem dziś brać za 2199 w neonet ale od jutra nowa gazetka i tez nie wiem jaki brać
 

Nicramx

New member
Dzisiaj przekonywali mnie w media expert ,że ten model LG LED 49UF695V jest dobry(jeden z lepzych na rynku 2800zł), co o tym sądzicie? Czytałem że w tej wersji jest jakaś gorsza matryca 4k i czy nie lepiej kupić FHD ?
 
Do góry