Smartfony Samsunga też dostarczane bez ładowarki?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Smartfony Samsunga też dostarczane bez ładowarki?
[FONT=&quot] [/FONT]
[/FONT]

[FONT=&quot]Inni producenci powinni pójść za przykładem Apple'a, jeśli chodzi o znikanie ładowarek zwykle dostarczanych ze smartfonami.[/FONT]
[FONT=&quot]Kiedy Apple wprowadza innowacje, inni kopiują. A kiedy Apple zawodzi, inni też kopiują ...

Po minijack 3,5 mm - ładowarka?
[FONT=&quot]Pamiętajmy na przykład o zniknięciu portu audio mini-jack 3,5 mm. Apple i inni mogliby więc kontynuować znikanie ładowarki zwykle dostarczanej ze smartfonami. Apple będzie pierwszym producentem, który wyeliminuje ładowarkę z iPhone'em 12. I wiecie co, Samsung mógłby zrobić to samo.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
Zniknięcie ładowarki z kolejnej serii Galaxy?
[FONT=&quot]Według koreańskiego serwisu ET News (przez SamMobile ), niektóre modele smartfonów Galaxy Samsung będą dostarczane bez ładowarki. Co zrobić z małym dodatkowym zyskiem, wiedząc, że cena urządzeń prawdopodobnie nie zostanie odpowiednio obniżona. Tę „ewolucję” powinien wprowadzić w przyszłym roku koreański producent.[/FONT]
[FONT=&quot]Avcesar
[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trzeba mieć nadzieję, że Ci co kupują telefony co rok lub co dwa pokażą w końcu środkowego palca na pewne pomysły... :-D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Z drugiej strony, jezeli urzadzenia maja miec standard usb C to na kij dawac zawsze ladowarke?

Kazdy z nas ma zapewne ich pelno w domu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z drugiej strony, jezeli urzadzenia maja miec standard usb C to na kij dawac zawsze ladowarke?

Kazdy z nas ma zapewne ich pelno w domu.

Choćby po to co kolega wyżej napisał, plus zawsze ktoś może mieć taki tel. jako pierwszy, więc raz zapłaci w telefonie za brak ładowarki,bo nie wierzę, ze tel. będzie tańszy, a drugi raz zapłaci za kupienie jej w sklepie..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Choćby dlatego, że ładowarką z przed 5 lat nie naładujesz tak szybko telefonu jak nową.

Choćby po to co kolega wyżej napisał, plus zawsze ktoś może mieć taki tel. jako pierwszy, więc raz zapłaci w telefonie za brak ładowarki,bo nie wierzę, ze tel. będzie tańszy, a drugi raz zapłaci za kupienie jej w sklepie..


Kolega wyzej ma troszke racjii ALE....

Znajdz mi dorosla osobe, ktora przez 5 lat telefonu nie zmieniala. Zreszta ladowarki kosztuja w granicach 5 zlotych. Jakas wielka krzywda to nie jest to raz.
A po drugie jak juz znajdziesz te dwie osoby w swoim zyciu ktore nie maja w domu ladowarki USB c, to mily pan/pani w salonie komorkowym doradza im ze powinni kupic ladowarke bo standardowo brak.


Nie ma co ukrywac. Na dzien dzisiejszy tak ceny wszystkiego szybuja do gory ze kazdy szuka oszczednosci. Koszty pracownicze swiruja a "swiat" wymysla kolejne koszta przepisy i nakazy aby zwiekszac koszty pracownikow.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo 5 lat to nie znam, ale znam wiele osób co wymieniają co 4 lata , choćby moja osoba (przynajmniej tak zrobiłem ostatnim razem), bo mam też służbowy tel. , więc pomyślałem, że nie mam potrzeby wymieniać tel. po dwóch latach, skoro służbowy wymieniają mi co 2 lata///
A co do ceny ładowarki i mam na myśli tej do szybkiego ładowania pewny jesteś, że oryginalna, zaznaczam oryginalna ładowarka np samsunga czy huaweia to kosztuje 5 złoty ? Bo w sklepach widziałem inne ceny... A mało tego, kupujący już zapłaci za nią w telefonie, bo tel. nie będzie tańszy.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
no moze z 10 zlotych, bo jeszcze przejsciowke 230v na usb trzeba dokupic.

Masz tu same oryginalne:

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To są same kable, a nie ładowarki.
Oryginalna ładowarka z kablem, to koszt kilkudziesięciu zł.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na tych zdjęciach tak, pod warunkiem, że są to faktycznie oryginały. Na giełdzie gość sprzedaje idento, loga itp.
Nie do odróżnienia. Wysypane na stoliku, kilkadziesiąt sztuk, no i połowa mówi, że podróbki, druga połowa oryginały. Te podróbki coś ok. 20zl, oryginały po 40-50zl, nie pamiętam już.

Jeżeli tutaj za 8zł oryginał, to nic tylko brać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo jestem tego samego zdania co Armanig, czyli wątpię, aby to były oryginalne ładowarki. W Arkadii w Warszawie widziałem bodajże po 40 zł samsunga. Mało prawdopodobne, aby oryginalna ładowarka kosztowała 13-16 zł. A nie wiem jak ty ja nieoryginalnej na pewno bym nie podłączył.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo jestem tego samego zdania co Armanig, czyli wątpię, aby to były oryginalne ładowarki. W Arkadii w Warszawie widziałem bodajże po 40 zł samsunga. Mało prawdopodobne, aby oryginalna ładowarka kosztowała 13-16 zł. A nie wiem jak ty ja nieoryginalnej na pewno bym nie podłączył.


no i co z tego ze w arkadii drozej :)

Mustang w europie kosztuje 200 000zl
W USA kosztuje 100 000zl.
To oznacza ze w hameryce maja podroby mustanga?

Moze nie "koszt" bo to jest indywidualna sprawa sprzedawcy, ale "wartosc" takiej ladowarki samsunga wynosi zapewne cos kolo 5 zyka.

Skoro samsung w 2019r sprzedal 300mln smartfonow to oszczednosci rzedu 1.5mld zlociszy. Beda mieli na kilka reklam xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak masz pewność, że to oryginały, to potwierdź i po sprawie.
Kupię kilka, bo akurat mi brakuje i jak coś się zjara, to zapukam do drzwi : )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
no i co z tego ze w arkadii drozej :)

Mustang w europie kosztuje 200 000zl
W USA kosztuje 100 000zl.
To oznacza ze w hameryce maja podroby mustanga?

Moze nie "koszt" bo to jest indywidualna sprawa sprzedawcy, ale "wartosc" takiej ladowarki samsunga wynosi zapewne cos kolo 5 zyka.

Skoro samsung w 2019r sprzedal 300mln smartfonow to oszczednosci rzedu 1.5mld zlociszy. Beda mieli na kilka reklam xD

Nie chodzi mi o Arkadię , po prostu tam akurat widziałem :) i na pewno wiadomo, że to oryginał .. :)
jak drugi raz będę miał się urodzić to poproszę Boga o USA :) wszystko u nich taniej od elektroniki po auta, żyć nie umierać, aby mieć wykształcenie i trochę zaparcia i oczywiście szczęścia..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piszesz o jakiejś modyfikacji oprogramowania, czyli mówiąc wprost ingerencji.

Ja piszę o ładowarkach które są podrabiane, a w realu nie do odróżnienia.
Dziś podróbki, to prawdziwa plaga. Zobacz chociażby przenośne głośniki JBL'a. Zewnętrznie niemal 1:1, a też nawet jako tako grają.
Laik nie odróżni, jeżeli nie będzie miał punktu odniesienia, to pewnie przez lata będzie żył w nieświadomości.

Z ładowarkami jest o tyle problem, że nie dość, że mogą zjarać drogi telefon, to właśnie mogą przy okazji zjarać chałupe.
Dlatego coś ta cena mi nie gra, ale nie mówię nie. Jeżeli ktoś kto się zna potwierdzi autentyczność, to biorę od ręki kilka.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tak ogolnie pisze bzdety...

Kazdy zdrowy na umysle zapewne sie domysla ze podrobek cala masa i praktycznie nie wiadomo co sie kupuje.
Ladowarki firmowe powinny przejsc jakas kontrole jakosci, te tanie podroby niekoniecznie takowa przechodza. Zreszta jezeli pamiec mnie nie myli to wlasnie tobie Armanig zjarala sie koncowka od tej magnesowej ladowarki??.
Ale dalej obstawiam ze dobra ladowarke mozna kupic za grosze. Ja mam ladowarki Ugreen bodajze i wygladaja swietnie (jakosc kabla itp) lepiej niz oryginalne huaweia czy samsunga. No ale wtedy lolek napisalby mi ze nie moze byc bo to nie oryginal. :)

Raz zamowilem okulary RayBan"na"y z alliexpress za nascie zlotych (taka mialem zajawke na aliexpress) . Mega, ale to mega sie zdziwilem jakosci. Mam kilka par okularow tanszych i drozszych ale te chinczyki podroby raybana wgniotly konkurencje w piasek.

W tym roku pomyslalem ze kupie sobie druga pare chinskich raybanow, ten sam model (bo stare maja juz slady zuzycia, i nosek mi sie poluzowal i odpadl z mojej winy bo odginalem) zamowilem kolejny raz. Niby to samo a takie wielkie gowno przyszlo ze szkoda gadac. Rozpakowalem, zobaczylem spakowalem i chyba wrzuce do smietnika.

Zreszta kilka razy nacialem sie juz na chinska tandete z panstwa srodka i szczerze nic juz nie zamawiam z alliexpresa. Dalem wtope na bronzoletkach z misiami (podobno dobra firma chinska ale jednak nie). Potem dalem ciala z koszulkami 3d. Mam jeszcze zegarek od armaniego mam oryginal i podrobe dla porownania bo bylem ciekaw i w miare ten zegarek wyglada - nie do odroznienia.

To by bylo na tyle o bzdetach.

Wracajac do tematu, czy dobze ze nie beda dawac ladowarek? Jak moga miec te 1.5mld zlotowek w gratisie to czemu nie. Och sprawa i ich oszczednosci.

Ja mam juz tyle ladowarek ze mi zadne nie potrzebne. Zreszta ciesze sie ze standardu USB C. Laptop, telefon, glosnik wszystko zasilane z jednego gniazdka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, coś mi się tam zjarało. Zdjęcia nawet wklejałem o ile mnie pamięć nie myli.
W firmie miałem podobny przypadek z listwą, bo przyoszczędziłem.
Dobrze, że nie doszło do tragedii.

Ostatnio zalałem sąsiadów, bo ku...... skusiłem się na zamiennik filtra do lodówki.
Zupełnie inny system trzymania wężyka z wodą, jak w oryginale.
Strzeliło przy łączeniu (w oryginale nie ma takiej możliwości).
No i bądż człowieku mądry, jak widać człowiek całe życie się uczy.

Generalnie uważam, że są podróbki i podróbki.
Np. podróbki Lego o których pisaliśmy, kompletnie mi nie zależy skąd to jest, skoro jakość bomba, a cena kilka razy mniejsza, pff ; )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy sobie sam poradzi z zakupem ładowarki.
Gorzej jak pomyślą , żeby do telewizorów nie dawać pilota i kabla zasilającego.
Ale dla zdrowia wtedy trzeba biegać będzie dodatkowo po sklepach.
 
Do góry