Smart Watch Google gotowe do produkcji.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Smart Watch Google gotowe do produkcji.

Według Wall Street Journal, prace nad SmartWatch Google dobiegają końca. Produkcja ma się rozpocząć wkrótce. Będzie on oparty na Google Now.

google_b_69775.jpg
To nie pierwszy raz, gdy mówimy o potencjalnym modelu SmartWatch Google.
Ma być oparty o Androida. Wall Street Journal twierdzi, że urządzenie będzie gotowe do masowej produkcji wkrótce.

To samo źródło twierdzi (Wall Street Journal), że będzie się łączyć ze smartfonami i urządzeniami przenośnymi. Pozostawia też otwarte drzwi do ewentualnej funkcji "stand alone" . Czas wyjścia na rynek to czas Bożego Narodzenia.

Google twierdzi że będzie najlepszy, ale czy osiągnie tytuł "najlepszy" model 2014 roku... zobaczymy.
dday
 

collider

New member
Bez reklam
Dla mnie takie zegarki to niepotrzebny gadżet i nigdy w moich oczach nie przebiją klasyków. Jednak zdaję sobię sprawę, że ludzie będą to kupować i być może staną się nawet hitem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma co porownywac do klasyki, w moich oczach to sa zegarki dla dzieciakow.
Ja bynajmniej nigdy czegos takiego nie zalozylbym na reke.
To jest ten jeden z nielicznych juz gadzetow, ktory powienien zostac nietkniety.
 

collider

New member
Bez reklam
Skoro to jest , jak twierdzisz, mini smartphone to jaki to ma sens? Telefon i tak noszę przy sobie a co to za trudność wyjąć i zobaczyć to co potrzeba. Dobre dla gimbazy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Skoro to jest , jak twierdzisz, mini smartphone to jaki to ma sens? Telefon i tak noszę przy sobie a co to za trudność wyjąć i zobaczyć to co potrzeba. Dobre dla gimbazy.
JA też zastanawiam się nad sensem powielania funkcji smartona, ktora diś kazdy ma w kieszeni. Przeciez to taka jego mocno okorojona wersja, w dodatku pewnie czaly czs online czyli inwigilacja 24h ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Może właśnie o to chodzi. Orwell się kłania :)
Wielki brat patrzy :)
Kolega kiedys wmówił młodszej siostrze/kuzynce (nie pamietam, mniejsza z tym) ze istnieja takie wirusy, za pomoca których mozna przejąć kontrolę nad kamerą interentową.
Od tego momentu obojętnie czy spi, czy jest w pokoju, czy sie przebiera, ma zawsze kamerke zakrytą jakąś bluzką :D
 

collider

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry