Smart tv... z jakich aplikacji korzystacie?

jarjar82

New member
Temat może już gdzieś był...warto przybliżyć, osobą mniej obeznanym, możliwości naszych sprytnych telewizorów. Aplikacji jest juz dość dużo. Sam jeszcze wszystkich nie wypróbowałem. Absolutny kanon to :
YouTube
TVN Player

Ostatnio doszedł FimWeb i Pudelek:)

Jakością zachwyca Vimeo i zakładka z timelapsami...już kilka wieczorów spędziłem zwiedzajac w ten sposób ciekawe miasta w full HD. ...ten z Dubaju pokazuje na co stać TV.

IPLEX bo mogę obejrzeć kultowy serial z mojego dzieciństwa Robin Hood:lol:
Reszty VODowych apek nie używałem. ..większość płatna jak IPLA ...jakość też jest różna.
 

jarjar82

New member
z nowinek
VEVO bardzo dobra jakość teledysków ...grupowane tematycznie ...dużo sprawniej niż na YouTube :)

sprawdzałem app demo UHD jakieś ZOO czy jakoś tak ...ot fajne zdjęcia :p
 

jarjar82

New member
VEVO jako takie nowe nie jest, ale na moim smarcie od wczoraj :p
TDX a masz jakieś darmowe VOD-y lub takie cenowo najkorzystniejsze ?
 

tdx

New member
Bez reklam
VEVO niestety doby strumień video ale na słuchawkach audio wymięka...
Szkoda...
czekam na 4K :D

Bo 60p już mam :D
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
Odswieze wątek. ....fajna appka Screen Dream pozwalającą zamienić tv w kominek lub akwarium ;-)

Mam pytanie co sie dzieje z TVP VOD wyrzuca lib zwiesza się na maxa. Znikla zakładka wiadomości :-(
 

jarjar82

New member
Po resecie smarthuba nadal jest problem z app Tvp vod. Poza ta aplikacja jest jeszcze problem ze znikajacymi ikonami aktualizowanych App...wygląda to tak, że aplikacja sie uaktualnia, ale znika jej logo. .zostaje sam napis.
 

Piwek80

Member
TVP VOD u mnie też nie działa prawidłowo, dziś nawet nie mogę wejść w niektóre kategorie...
problem ze znikającymi ikonami też występuje ale chyba tylko przy aktualizacji ręcznej. Włączyłem aktualizację automatyczną i te aplikacje, które zaktualizowały się automatycznie ikony mają.
 
Do góry