Smart TV w odtwarzaczach

ProTom

New member
Witam wszystkich,

Zmagam się z problemem wybrania nowego Blueraya, niedawno sprzedałem Sonego S280, czytał wszystko, miał dostęp do serwisów video. Ale:
1. brak aktualizacji serwisów
2. wbudowane serwisu TVN player, ipla itp, mają najgorszą ergonomię korzystania, z jaką się spotkałem. Chcąc wyszukać np. jakiś program, wchodzimy w zakładkę programy, następnie musimy przewijać całą listę, a gdy program serial ma kilka sezonów, są one wyszczególnione osobno, a na stronie pokazywanych jest 5 pozycji, więc wyobraźcie sobie ile czasu na to trzeba poświęcić, można skorzystać z opcji wyszukiwania, ale nie szuka ona kategoriami a odcinkami :/

I tutaj moje pytanie, czy może uda się zrobić zbiór podstawowych danych o modelach/seriach napędów, jaką posiadają ergonomie użytkowania i jakie serwisy internetowe mają dostępne, nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć, oczywiście są szczątkowe, że posiadają iplę czy tvn, ale nie ma takich informacji, które dają cały wykaz
 

ProTom

New member
Właśnie zastanawiałem się nad Panasoniciem, ale niższym modelem, i jeszcze LG, ponieważ mają eurosport, ale nie znalazłem nigdzie co zawiera na Polskę VIERA Connect oraz Smart TV. Poprzedni Sony miał okrojony eurosport, ale po pierwszej i jedynej aktualizacji software'u zniknał.

I tu właśnie brakuje mi pełnego opisu, jakie kanały video są dostępne: tvn, tvp, ipla, iplex, youtube(akurat jest wszędzie). Czy ktoś kto posiada LG BP220 czy Panasonica DMP-BDT130 mogłby napisać które z polskich serwisów, jak wspomniałem, znajdują się w odtwarzaczach.
 

rafel1809

Member
Też zastanawiam się nad kupnem blue-ray do mojego tv. Mam Samsunga, jestem bardzo zadowolony, jednak w kwestii odtwarzacza celuje w firmę, która posiada jakieś inne serwisy smart, np eurosport. Czy LG lub jakaś inna firma ma w ofercie aplikację z eurosport 2? Jeśli tak, czy jest to bezterminowy dostęp, czy np kilka miesięcy?
 

ProTom

New member
Z eurosportem to LG, Panasonic te najnowsze maja na pewno, ale to jest dostep po wykupieniu abonamentu, jak dobrze pamietam, ok 10zł miesiecznie
 

Flapu

New member
Chciałem nawiązać do najnowszego BD Panasonica BDT330...
Wpomnieliście że ma dostęp miedzy innymi do TVN Player i TVP VOD natomiast dzisiaj na infolinii Panasonica uzyskałem informację że telewizory owszem mają dostęp do tych serwisów natomiast odtwarzacz BDT330 już nie.
I kto ma rację ?
Na żywo tego modelu w sklepach nie ma wcale więc ze sprawdzeniem naocznie kłopot.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
BDT 330 jeszcze nie sprawdzałem ale w starszych modelach było właśnie tak że "smart" w BD był mocno okrojony w porównaniu do TV Panasonica.
Zakładam że w tych nowych jest tak samo ;>
Dla mnie "smarty internety" w większości urządzeń to zbędne bajery z których w 90% sie w ogóle nie korzysta.
Gdyby to miało być kryterium głowne to uważam że jedynie modele Samsunga od BD-F6500 w góre wyróźniają się pod tym względem na plus.
 
Do góry