Smart TV przewijanie obrazu F5500

DraGaN7

New member
Witam, na poczatek dodam ze jestem tutaj nowy wiec spokojnie jesli cos nie ogarne :-o Mam kilka pytan:

1. Moje pytanie dotyczy przewijania obrazu na takich stronkach jak zalukaj.tv. Otoz wszystko fajnie chodzi odtwarza film, gdy czasem zetnie bufora i juz nie laduje, po czym musze odswiezyc stronke i tutaj jest problem bo nie mozna wznowic ogladania od momentu przerwania filmu. Tzn nie mozna nic przewijac tylko ogladac jak leci i modlic sie o cud zeby nic nie buforowal bo kaplica :?

2. Zwykle chinskie myszki+klaw (przez bluetooth) beda dzialac z tv ?? Stukanie czegokolwiek na pilocie to droga krzyzowa dla mnie.

3. Polecacie jakies przydatne aplikacje na smartfona do obslugi tv tego typu ?? Zazwyczaj jak chce ogladac filmiki na youtube to szukam na smarcie i rzucam jako mirror na tv, szybki i wygodny sposob. Slyszalem o fajnej apce SmartView moze ktos wiecej sie wypowie na jej temat, dzialania ??
 

WD40MAX

New member
Witam, na poczatek dodam ze jestem tutaj nowy wiec spokojnie jesli cos nie ogarne :-o Mam kilka pytan:

1. Moje pytanie dotyczy przewijania obrazu na takich stronkach jak zalukaj.tv. Otoz wszystko fajnie chodzi odtwarza film, gdy czasem zetnie bufora i juz nie laduje, po czym musze odswiezyc stronke i tutaj jest problem bo nie mozna wznowic ogladania od momentu przerwania filmu. Tzn nie mozna nic przewijac tylko ogladac jak leci i modlic sie o cud zeby nic nie buforowal bo kaplica :?
Niestety obsługa WEB w TV jest dość prymitywna. Nie działa bardzo wiele stron WWW a w wielu wypadkach działanie jest mocno ograniczone. Nie działają nawet proste gierki we Flashu dla przedszkolaków na stronie gry.pl

2. Zwykle chinskie myszki+klaw (przez bluetooth) beda dzialac z tv ?? Stukanie czegokolwiek na pilocie to droga krzyzowa dla mnie.
Przetrenowałem kilkanaście klawiatur BT i przynajmniej ze cztery myszy BT. Zero rezultatu. Poszedłem do pobliskiego supermarketu i poprosiłem sprzedawcę z działu TV (tzw. opiekun klienta Samsung) i ten poradził mi zakup klawiatury Samsung za koszmarne pieniądze. Jak zacząłem marudzić to powiedział, żebym wziął dowolna inną bezprzewodową. Na moje dalsze obiekcje wziął z półki pierwszą lepszą klawiaturę bezprzewodową bez BT (Microsoft Wireless 800 Desktop), wetknął dongla do portu USB i na ekranie Samsunga wyskoczyło zapytanie o ustawienia językowe podłączonej klawiatury.
Koszt zestawu (Klawiatura+mysz) to około 60-80 zł netto. Klawiatura działa też jak pilot. ;-)
Jedyny minus to niedopracowana aplikacja YouTube, która nie obsługuje klawiatury i myszy. W pozostałych aplikacjach i funkcjach jest spoko
 

DraGaN7

New member
Musze sprawdzic nowa aktualizacje, ktora nie dawno sie ukazala ma az 700mb, ciekawe czy tylko zabiegi kosmetyczne i wizualne poprawia czy cos w funkcjonalnoscia tez ;)

A co do tych aplikacji to troche lipa bo moj fon tego nie ogarnia (galaxy mini 2) i wiekszosc apek nie obsluguje androida ponizej 4.2 ;/
 
Do góry