Smart TV-max 47" (do 4 tys)

Kris1982

New member
Witam. Brat poprosił mnie abym pomógł mu wybrać Tv a że już 3 telewizory wybrałem dzięki wam to wale tu znowu. Jak zwykle dużo czytałem na tym forum o różnych modelach ale jego wymagania są trochę inne niż wiekszości dla tego ciężko wybrać. Co jest dla niego najważniejsze:
-jak najlepsze Smart Tv ( bedzię uzywał skypa,youtuba, przeglądarki i nie będzie miał podłączonego żadnego pc ani laptopa dlatego to Smart jest takie ważne)
-druga najważniejszą sprawą jest możliwość sterowania Tv Ipadem i Iphonem ( chciałby przeglądć na Tv to co ma na ipadzie i odwrotnie i jeżeli jest taka możliwość to korzystać z klawiatury i-urządzenia do korzystania z przeglądarki w TV. Pewnie chodzi o taką pełną kompatybilność Tv z tymi urządzeniami)
-odtwarzanie filmów (głównie z pendriva będą to w większości mkv ale także klasyczne pliki avi.)

Telewizor będzie chodził 3-4 godzinny dzienne głównie wieczorem. Co do obrazu który dla mnie jest najważniejszy dla niego jest na 4-5 miejscu dla tego głównym wyznacznikiem powinny być te 3 punkty wyżej. Telewizji nie będzie żadnej podłączonej. Cena do 4 tys (+/- 300 zł) a wielkość max do 47 cali.

Jak będzie potrzeba uzupełnić jakieś informacje to odrazu piszcię, momentalnie uzupełnie braki. Będe wdzięczny za każdą pomoc bo jak narazie to samemu będzie mi ciężko coś wybrać szczególnie jeżeli chodzi o ta kompatybilność z urządzeniami Apple.
 

Kris1982

New member
Ten Philips był jednym z moich faworytów ale w teście odjęto mu gwiazdkę właśnie przez słabe Smart Tv a ja szukam właśnie TV z jak najlepszym Smart. Co w tym smart tak kuleje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Smart nic już nie kuleje, w Smart Philipsa od tego czasu przybyło wiele nowych aplikacji. Jeśli nie odpalasz kilku aplikacji na raz to telewizor gra wspaniale.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To znaczy że obsługuje urządzenia firmy Apple iPhone, iPad.
Obsługuje również przenośne z Androida.
 
Do góry