Smart TV LED 40"-42" pod konsolę i laptopa. Budżet max 2400 zł

Misiejk

New member
Dzięki wielkie za informacje :).
Miałem dzisiaj okazję porównać w sklepie Samsunga F6400 i LG 620S, co prawda większe modele, niż te które mnie interesują. LG wypadał o wiele lepiej (mimo, że się tego nie spodziewałem), widać było znaczną różnicę w jakości obrazu, nie wiem czy było to spowodowane złymi ustawieniami Samsunga. Jadę jeszcze jutro obejrzeć Toshibe.
W tym momencie brałbym tego LG, jeśli popełniam straszny błąd to ratujcie ;).
 

Cauti

Member
Musisz wiedzieć, że w telewizorach LG występuje clouding! W jednym jest większy, a w drugim mniejszy (zależy na jaki model trafisz). Banding, także jest możliwy:banghead:
Ze swojej strony polece Philipsa model 42pfl5008:eek:

Wysyłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 2
 

LefQ

New member
Podepnę się pod temat.

Mam podobne wymagania, potrzeby, warunki oraz budżet. W skrócie: konsola 40% / materiał 720p i 1080p 60%, streaming po DLNA, fajnie jakby miał Miracast, nie musi mieć 3D.

Oglądałem już sporo TV w sklepach i naczytałem się już dużo testów i opinii. Listę potencjalnych TV zawęziłem do kilku modeli:
- Samsung UE40F6400
- Philips 42PFL5008
- Philips 42PFL4007
- Panasonic TX-L42ET5E

Tutaj na forum spotkałem się z opiniami, że ww. Philipsy są w porządku. Małe opóźnienia, dobry obraz ale tragiczne oprogramowanie. Samsungów w ogóle nie znam, ale po testach i recenzjach ten model wydaje się ok. Jutro pojadę go poszukać w Saturnie i popatrzę jak świeci. Panasonica oglądałem już E6. Nie przypadł mi do gustu ze względu na to jak świecił i jakie miał oprogramowanie.

Czy warto kupić TV z Ambilight (ten 5008 )?

Jakie opinie i rady?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie również dlatego że ma ambilight - warto kupić , bo ma jeszcze extra czerń i skalowanie.
 

Misiejk

New member
Dzięki wszystkim za pomoc :). Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga f6400. Na szybko testowałem go jak sprawuje się z grami na laptopie i wszystko pięknie hula, nie zauważyłem żadnych opóźnień na padzie.
Jeszcze raz dzięki.
 
Do góry