Smart TV do 850 zł +/-200 zł, do 40 cali

koras1994

New member
Witam,

Przymierzam się do zmiany swojego TV. Obecnie posiadamy TV Manta LED 1903. Znalazłem w Media Markt TV Sharp 32BC3E. Telewizor będę chciał brać w raty (wpłata własna + reszta na raty). Na TV będę oglądał głównie kanały sportowe (PSP, Eleveny, Eurosport) TV będzie współpracował z Evoboxem Stream oraz będę korzystał na nim z YT. Czy ten Sharp jest warty uwagi czy lepiej szukać czegoś innego?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz najbliżej TCL nowy model 40 565 z Androidem.
Jak będziesz niebieski to masz jeszcze pakiet gratisów o wartości 500 zł .
 

janusz

New member
Bez reklam
Więc nie kupuj na allegro tylko pisz na PW do Kikiego, on ma sklepy i gwarancje, moim zdaniem bo kupowałem, lepszą niz w innych sklepach. Gdyby było inaczej nie byłby na tym forum od kilkunastu lat?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież dla członków forum są raty zero i to różne i otrzymujesz je nie zależnie gdzie mieszkasz w 15 minut ( jeśli masz zdolność kredytową)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po co ?
Masz przecież Sharpa 40BL2 z Androidem.I jeszcze pakiet gratisów.
Masz Kodi 18 , Mx Player, głośniki Harmana.
 

koras1994

New member
Nie przekonuje mnie Android TV. Mam w domu Philipsa 32PFH5500/88 i były z nim przeboje typu restarty, gubienie wi-fi teraz to jeszcze się ścina np Player TVN
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To już historia.
Teraz Android śmiga aż miło.
Dzięki temu masz dostęp do wszystkich aplikacji.
Masz najlepsze ceny w Polsce i jeszcze pakiet gratisów.
 

piotras31

New member
A ja dołączę do dyskusji.
Potrzebuję dla córki na urodziny Tv najlepiej z obsługą Netflix i bezprzewodowym dostępem do internetu-cena około 1000 zł.?
Przekątna ekranu niema znaczenia 32 cale też będzie ok.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, masz extra modele Thomsona za 800 zł z Androidem, wtyczkami i całym pakietem gratisów o wartości 500 zł
Jak się zdecydujesz jutro masz u siebie.
 
Do góry