smart hub

ooscylator

New member
zakladam nowy temat poniewaz w stary nie moge wejsc przekierowuje mnie na inny lol ale dobra tak jak nizej napisalem w smart hubie dzialaja mi 2 aplikacje ipla i tvp player (dzis tylko ipla :eek:) reszte aplikacji mam na szaro gdy chcem odtwarzac filmiki z youtuba ktore mam polecone w serwisach spolecznosciowych w tv wyswietla mi zebym zainstalowal cos do odtwarzania wideo z samsung app , ale to samsung app jest na szaro . dostalem odpowiedz tu na forum zeby zrestartowac to z menu serwisowego skrotem klawiszowym gdy tv jest na czuwaniu , czyli ze jak tv jest na czuwaniu to co jest wlaczony auto sleep czy co ? bo jak bym nie klikal tego skrutu to sie nic nie dzieje z wlaczonym sleepem tez nie :eek: .
ps. denerwuje mnie to wogle ze przy zakupie tv typ mi wkreca ze bede mogl obejzec jakies 200 filmow z neta za darmo kozystac z tych aplikacji roznych ktore teraz mam niedostepne wlaczam tv i nic nie dziala co za dziadostwo :eek:
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie lamentuj zawsze wina leży po stronie netu/brak połączenia z serwerem. Potem TV ma faktycznie problemy z uruchomieniem wszystkich usług...

Dziś to nikomu nic nie chodziło bo był pożar w Samsungu :D

No ale najpierw spróbuj
Menu ekranowe > Pomoc techniczna > Diagnostyka > Resetuj

tv na czuwaniu wciskasz po kolei: info menu mute power
dalej tak jak w poradniku
 

ooscylator

New member
zrestartowalem i zrobilem aktualizacje no i aplikacje juz byly dostepne jakby ale znowu jak chcialem wejsc w filmik youtuba to pokazywalo ze musze cos tam zainstalowac z samsung app ktore nigdy mi sie nie uruchomilo jeszcze ,polaczenie z internetem mam bardzo dobre ,typ ze sklepu mnie nie poinformowal ze promocja bylo do 19 heh. podsumowujac nie moge korzystac z youtuba w tv a wiekszosc aplikacji tak dlugo sie otwiera ze nie oplaca sie w ogole tego smart huba wlanczac
 

tdx

New member
Bez reklam
zrobiłeś reset smarta czy pełny reset serwisowy?

Nie ma co pisać o tym co się opłaca czy nie. Ma być tak jak na tym filmiku.

[youtube]V4fnSNS3ETc[/youtube]

z marginesem 2-3s, jeśli jest inaczej, albo masz kiepsko skonfigurowaną sieć lokalną albo faktycznie jest coś nie tak z tv

tylko ja stawiam na to 1rwsze
 

ooscylator

New member
sory, jednak restart z menu serwisowego zadzialal zrobilem wczesniej restart tv ale w opcjach zwyklych myslalem ze to samo , teraz smigaja wszystkie aplikacje i youtube . Dzieki !
 
Do góry