Słuchawki

krzyzak86

New member
Witam. Powiedzcie mi jak podlaczyc sluchawski do telewizora LG 50pt353 ktory nie ma wejscia jeck? Od razu mowie ze nie mam zadnego wzmacniacz
 

krzyzak86

New member
Dzisiaj kupilem tan adapter i tez nic:/
 

Attachments

  • i-hama-42353-euro-scart-3x-rca-cinch.jpg
    i-hama-42353-euro-scart-3x-rca-cinch.jpg
    25,2 KB · Wyś: 279

spinacz66

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

krzyzak86

New member
Mniej wiecej mam cos takiego, tylko AV mam dwa wejscia. Audio czincz tez jest a nie dziala:/
 

Attachments

  • 95_1279890218.gif
    95_1279890218.gif
    19 KB · Wyś: 152

spinacz66

New member
Bez reklam
wejście IN musisz mieć w nim nie ma więc nie zadziała tamtą scart co kupiłeś to zadziała jak puścisz obraz z odtwarzacza i podepniesz tą przejście co na 1 zdjęciu podałem i do tego słuchawki wtedy dźwięk będzie
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Tą co kupiłeś podłącz tak plejke obraz do żółtego a słuchawki przejściem 2chinch-jack wtedy działa rozumiesz.scart działa w obydwie strony
 
Ostatnia edycja:

krzyzak86

New member
Zaraz sprobuje. Czyli obraz z playa do tv tylko zolty a bialy i czerwony do tv przejsciowke na jack i do tego sluchawki. Ale obraz nie straci na jakosci jak play bedzie na czinczu zamiast na hdmi?
 

krzyzak86

New member
Wlasnie widzialem. Jak by bylo 320x480:/ Ok no to sie nie da:( Niby moge podlaczyc sluchawki do playa bo tak mialem ale nie moge w tedy ustawiac sily glosu:( Czyli nie da sie:/ Zdenerwowalo mnie tylko to ze "fachowiec" dzialu elektronicznego w saturnie dzisiaj zapewnial mnie ze to bedzie dzialac:/ Stracone 25zl. Dziekuje za pomoc. Musze kupic jakis wzmacniacz:)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
2 czy 3 konsola zbytnio się nimi nie interesuję nie pod OUT jest w niej a nie IN.
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
to wyjście jest nie wejście rozumiesz.Nie wiem czy zadziała tak jak byś obraz połączył hdmi(konsoli wyłączył dźwięk hdmi)podpioł av multi konsoli i rca audio podpioł przejście z jackiem i słuchawki czy to zadziała
 

krzyzak86

New member
Dziala bo tak mam. Tzn. z konsoli do tv hdmi obraz, i ten drogi kabel z konsoli co ma trzy czincze pod niego sluchawki. Na konsoli ustawiam dzwiek z czinczy a nie hdmi i jest w sluchawkach. Ale nie ma potecjometru:( Nie moge zglasniac, sciszac. Dlatego chcialem jakos podpiac sie od razu pod tv sluchawkami. No ale najwidoczniej sie nie da:(
 

krzyzak86

New member
Dobre sluchawki to koszt ponat 200zl. To juz wolalbym jakis wzmacniacz kupic:) A sluchawki mam dobre bo Sony MDR-V500 i zalezalo mi na podpieciu wlasnie ich.
 
Do góry