Słuchawki w okolicach 150-200zł

Kaszan

New member
Witam,
poszukuję słuchawek w.w. kwocie i skłaniam się ku:
Denon AH-P372 (podobają mi się najbardziej ale nie bardzo mieszczą się cenowo)
Denon D301
Pioneer SE-MJ51
AKG k430

Czy ktoś w Was forumowiczów posiada jakieś doświadczenia z którymś z modeli?
Słuchawki będą używane w 70% z przenośnymi odtwarzaczami i laptopem, 30% ze wzmacniaczem w domu. Z tego też powodu istotna jest dla mnie estetyka i współpraca ze sprzętem przenośnym.
Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i pozdrawiam.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Ja jeżeli miałbym wybierać to wziąłbym Denon-y 301. Jak dla mnie brzmieniowo lepsze od AKG430. Pioneerów nie słyszałem akurat, więc trudno mi się wypowiedzieć. Do 372 dopłacasz praktycznie tylko za możliwość składania. Fajne w przypadku Twojego zastosowania, bo bardziej praktyczne, ale pytanie czy chcesz do tego dołożyć. Najlepiej sobie posłuchaj ich wszystkich, spotkać je spokojnie można w większości marketów.
 

pkomp

New member
z tych co wymieniłeś denon(reszta to słabizna) - zobacz tez sony - oni zawsze robili bardzo dobre słuchawki(naprawde nieraz nie mające nawet konkurencji w żadnych senkach grado czy innych)
 

Kaszan

New member
Dzięki chłopaki za wszelkie sugestie!
Na które modele Sony warto zwrócić uwagę?
A co myślicie o następcy D301, czyli D310? Wyglądają całkiem ciekawie.
Sądziłem, że większość będzie mnie przekonywać do AKG. W takim razie wiem już, że wezmę Denona tylko jeszcze nie wiem którego:)
 

pkomp

New member
z akg 147 lub 271 ale to pewnie nie ta cena

sony zobacz xb200 xb700(wiem drożej ale bardzo fajne słuchawy) xd300


co do d310 to zapewne to samo - po prostu nowa linia(ale spójrz na parametry)
 

Kaszan

New member
Zainteresowałem się Sony xb500, ze względu na to, że seria xb została tu polecona. Poza wielkimi poduszkami, ich konstrukcja zrobiła na mnie super wrażenie. Na whathifi natomiast zostały one wręcz wgniecione w ziemię, tak więc chyba zdecyduję się na P372, bo mimo nieco wyższej ceny jest to dokładnie to czego szukam.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Kaszan kupiłeś te Denony AH-P372, jesteś zadowolony z brzmienia tych słuchawek ?
Właśnie się rozglądam za słuchawkami max do 350zł nauszne, zamknięte, dwukanałowe, będe ich używał do laptopa, mp3, tv i muzyki z amli czyli do wszystkego ;) zależy mi na jak najlepszym dźwięku z laptopa bo tu będą najwięcej eksploatowane i dużej scenie no i żeby można było też głośniej muzyki posłuchać bez strat.
Macie jakieś ciekawe propozycje słuchawek w tej kwocie lub niższej ;) które dobrze zagrają z laptopem ?
http://allegro.pl/denon-ah-p372-nowe-sluchawki-okazja-i1398284176.html
 
Do góry