Słuchawki przewodowe stereo - muzyka z spotify, youtube.

mastek81

New member
Witam,

Zgłaszam się z uprzejmą prośbą o podpowiedzi co do wyboru słuchawek.
Obecnie używam Razer Thresher PS4 7.1 z których jestem w sumie zadowolony jeżeli chodzi o granie i rozmowy w trakcje gry - wszystko ok, co do muzyki jest spoko - nie wiem jak by brzmiały jakieś dobre stereo i dlatego zakładam ten temat.

Może jesteście w stanie mi polecić jakieś modele. Nie chce dużo wydawać, nie jestem audiofilem ale lubię dobry dźwięk. Słuchawki będę używał tylko w trakcie pracy, podłączone do PC, nie chce żadnych bezprzewodowych, dodatkowych funkcji - po to mam Razery, tutaj czysto do pracy i tyle.

Muzyka z Sporify Premium, czasem też jakieś sety z Youtube.
Rodzaje muzyki:
1. Najczęściej elektroniczna: house, deep house, tech house, minimal, trance, liquid drum and bass chillouty itp
2. Bardzo też lubię muzykę filmową (Hanz Zimmer itp)
4. Polski hip-hop czy rap też czasem poleci
5. Czasem nachodzi mnie na klasykę (pianino)
6. Również rock ale raczej rzadko.

Budżet: raczej tak do 350zł, może wyskrobał bym z 500 jak poczułbym mega różnicę w porównaniu z Razer-ami, ale jeżeli uważacie że nie ma sensu wydawać więcej pod takie źródło sygnału jak Spotify to dajcie znać.

Ogólnie lubię słuchawki nauszne, aby dobrze wygłuszyć pomieszczenie - byle tylko uszy się nie pociły :) Przyznam że Razery są bardzo dobrze spisują się w tej kwestii.

No nic, to by było na tyle - jeżeli potrzeba jeszcze jakiś informacji to śmiało proszę pytajcie.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Mój syn też był zadowolony z Razerów, dopóki nie zagrał na moich AKG 550. Teraz mam problem z odzyskaniem sluchawek. :)
A teraz do sedna. Jeżeli lubisz dokładne brzmienie, to polecam posłuchać AKG. Jeśli jednak wolisz coś z "przytupem", to popatrz na Bayerdynamic. Są inne równie ciekawe firmy, choćby Senki, więc warto przesłuchać jak najwięcej, aby wyrobić sobie zdanie. Wypożycz parę sztuk i zostaw te, które najbardziej Ci będą pasowały pod względem brzmienia i wygody. Bo o wygodzie również nie można zapomnieć. Pzdr
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeśli nie potrzebujesz mikrofonu, to zainteresuj się słuchawkami otwartymi. Sennheiser z serii HD 5xx. Poczujesz wygodę i komfort.
 

mastek81

New member
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem, mam już co przeglądać - może uda mi się jakieś przetestować w sklepie. Dam znać na które się zdecyduje.
 

DarkMag

New member
Poczytaj trochę testów. Jak chcesz słuchawki podłączyć do karty dźwiękowej w PC to szukaj czegoś mało wymagającego. Może się okazać, że bardzo dobre słuchawki podłączone tylko do wbudowanej dźwiękówki w pc zagrają gorzej od Razerów. Moje AKG K702 bez wzmacniacza brzmią jak gółno. Po podpięciu do nawet niedrogiego wzmaka dają uśmiech na twarzy od 7 lat ; )
I K702 albo się lubi albo nienawidzi, taki typ ; )
 
Do góry