Słuchawki jakie i gdzie kupić???

doktorek111

New member
Witam,
Jestem zainteresowany kupnem słuchawek do kwoty 300 zł ale w mieście Konin jest problem z kupnem/posłuchaniem - czy możecie mi pomóc gdzie mają szeroką ofertę oraz doardzić jakie kupić. Słucham można powiedzieć prawie każdej muzyki a w szczególności disco, pop, techno, jaz, klasyka. Muzyka która wpada w ucho, no może poza muzyką klasyczną i etno. Słuchawki będą do muzyki i do kina 50/50%.
Proszę o pomoc.
 

gural.guru

New member
Słóuchawki Geniusa

ja polecam słuchawki Geniusa od 70 zł kupisz naprawdę fajne słuchawki jak dobrze poszukasz to z będziesz mieć słuchawki z wibracją.
 

pkomp

New member
kolego jaja sobie robisz?nie dość że piszesz o chłamie nie słuchawkach to jeszcze z wibracją...od wibracji to sex shopy a nie sklepy ze sprzętem AV
 

piotr10

New member
Bez reklam
Denon ah-d1100 na alledrogo teraz za troszkę ponad 300 , sam chyba wezme bo katalogowa cena to 800 zl.
Dodatkowo w gazecie audio dobra recke mialy kiedyś, podobno dobre do kina i gier.
Tak się tylko zastanawiam,czy to nie podrobki? jeden sprzedawca twierdzi, ze prywatny import.
Z prywatnego importu swojego czasu kupilem kolumny klipsch RF 82 i nie żaluzje za 60% ceny mam mega frajde ze sluchania muzyki.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
kolego jaja sobie robisz?nie dość że piszesz o chłamie nie słuchawkach to jeszcze z wibracją...od wibracji to sex shopy a nie sklepy ze sprzętem AV

Jezeli juz w temacie wibracji, to nie tylko sex shopy maja na to monopol.
Przykladem w temacie AV jest tutaj "wibracja" dla niskich tonow - mocowana do fotela/kanapy :)
Jestem mocno zainteresowany zakupem tego gadzetu od lat - w ramach testu oczywscie.
 

suchy3022

Member
Jakiś konkretny model ?
Ciekawy jestem urządzonka ;D Chętnie poczytam testy xD

..Chociaż przy subie też się kanapa trzęsie..
Sub tanczy, szafki podskakują, szafy i kanapy wibrują, głośniki poruszają się w rytm - normalnie Party Hard..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tu masz stronke:
The ButtKicker
W YT najlepiej wpisac: Buttkicker, wyswietli mase roznych filmow.
Oficjalny "trailer" po wpisaniu: ButtKicker Introduction Video
Link na allegro z opisem:
ButtKicker Advance - Niech zatrzęsie kanapą! 4D (2991909072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
(Nie moge wklejac linkow z YT poniewaz pisze z iPada, wrzuca mi z mobilnej wersji)

Generalnie swietna sprawa, bardzo dobre recenzje, mase radochy i spora cena niestety.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Fajna zabawka. Kiedys widzialem takie samoróbki na YT. Brało się głosnik niskotonowy, usztywniało, blokowało resor. Wtedy podczas impulsu membrana glosnika się nie ruszala, ale cała energia szła w kanapę.Podejrzewam, ze ten kickker działa na podobnej zasadzie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tego nie widzialem, ale zdarzylo mi sie wlazyc suba do lozka swojego czasu ..takie pomysly czlowiek mial jak byl mlody :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Efekt byl jaki byl, ale dziewczyny (podczas seansu) na to subtelne smyranie nie narzekaly :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Armanig, znow schodzimy na tematy innych smyraczy, bo zapewne wiesz, że takie specjalne siedzenia dla dziewczyn też są :D
A propos; od miesięcy zastanawia mnie Twój avatar(? :) ?)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Avatar jak avatar, moj czy nie moj, zrobi sie ranking to sie zweryfikuje : )
Co do siedzisk relaksacyjnych dla Pań, to oczywiscie znam, ale zawsze chetnie poczytam recenzje doswiadczonego uzytkownika :)
A tak juz bardziej w temacie, jak znajdziesz link na YT to wrzuc te samorobki, jak juz pisalem - od lat chodzi mi po glowie taki czasoumilacz w kanapie.
 
Do góry