słuchawki headset xbox 360

maxan

New member
Bez reklam
Witam zastanawiam sie nad kupnem słuchawek 5.1 (7.1) mam zamiar kupić jedne z poniższych choć jestem otwarty na sugestie(wrecz wskazane tritton, turtlebeach, razor, sh...?).
Co do Tritton'ów warto dopłacać ok100zł do tzw prawdziwego 5.1 w słuchawkach Tritton AX PRO+ (po 4 głośniki w każdej słuchawce 30mm Front & Rear, 23mm Center, 40mm Sub) czy lepiej zaoszczędzić i kupić Tritton AX 720+(jeden głośnik 50mm w każdej słuchawce -wydaje mi sie iż te bedą bardziej uniwersalne) ?
Ma ktoś może owe słuchawki bądz poprzednie ich wersję - jak się sprawują i które polecacie?
720+ http://www.trittonaudio.com/prod/720plus.asp
PRO+ http://www.trittonaudio.com/prod/proplus.asp
Zastanawiam się jeszcze nad starszym modelem 720 edycja Gears of War 3:
http://www.trittonaudio.com/prod/gow371.asp

A może polecacie coś od siebie? juz mam mętlik w głowie... stereo , surround czy prawdziwe 5.1?

Słuchawki w 70-80% maja służyć jako headset do xbox'a 360 (w słuchawkach chce słyszeć dzwiek gry i chatu-najlepiej żeby była oddzielna regulacja oraz używać mikrofonu...inne nie wchodzą w grę), reszta zastosowań to głownie muzyka, czasem film.

Edit: dodam iż najbardziej chyba zależy mi na dzwięku przestrzennym - abym słyszał skąd nadbiegają przeciwnicy/ z ktorej strony słychac dzwięki strzałów ...itp // troche nie na temat - przy kinie domowym niestety nie potrafię się skupić i chyba mam troche nieodpowiednio głośniki rozstawione (ma ktoś jakis poradnik jak rozstawić głośniki )
 
Ostatnia edycja:
mam px5 z turtle beach i jestem bardzo zadowolony, 9 trybów dźwięku + advanced editor do własnych poprawek i ładowania softu do słuchawek.wykonanie bardzo dobre,słuchawki dobrze leżą na głowie nie cisnąc uszu, super opcją jest BT który możesz sparować z telefonem i jeśli nie korzystasz z niego podczas grania to może sobie na nim lecieć muza albo co innego. Dodatkowo jest jeszcze opcja w stacji dokującej że ma wyjście na kabel światłowodowy przez co możesz coś za nimi podłączyć. Ostatnim ich plusem jest możliwość podłączenia zwykłego audio przez chinch, ale ta opcja dźwięku tylko działa gdy światłowód nie jest wciśnięty w gniazdo. U mnie zestaw podpięty jest do nki,ps3 i lapka bo mam rozdzielacz na 3 wejścia i przez zmianę przełącznika wybieram źródło. Mam już je pól roku i jak na razie jestem bardzo zadowolony. W zeszłym miechu kupił takie same mój kuzyn za moją namową i też sobie chwali. Jeśli mieszkasz gdzieś koło Opola zapraszam na obczajenie:)

ps. masz 2 osobne pokrętła głośności do BT i dźwięku gry więc możesz sobie zawsze dostosować co chcesz słyszeć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maxan

New member
Bez reklam
całkiem niezłe te TURTLE BEACH przejrzałem ceny od modelu x32 - xp500... te px5 bardzo fajne ale dedykowane ps3 do xbox'a wybrałbym xp500/300
Podoba mi się iż sa bezprzewodowe nie trzeba kabli ciągnąc :) najbardziej zainteresował mnie model xp300 i x32 całkiem niezła cena....heh dzięki za radę rozwarze na bank ...do opola mam za daleko więc dupa ;)

A co z tritton'ami miał ktoś / użytkuje?
 
Do góry