Sluchawki dokanalowe < 1500 PLN

wrx

New member
Bez reklam
Witajcie.
Jak w temacie z tym, ze im taniej, tym lepiej.

Oczekiwania:
- glosno ze wszystkimi tonami na swoim miejscu, czyli jesli jest uderzenie basu, to ma mnie rozbolec glowa :mrgreen:, a jak jest wysoko, to mam czuc swidrowanie w glowie
- sterowanie iPod/iPad
- jak najlepsza izolacja dzwiekow otoczenia (wiec np. Bose z haczykami odpadaja).

Typ muzyki: hip-hop, Depeche Mode, trance/house, roznie (na pewno nie heavy metal, gitarowa, czy powazna).

A przy okazji pytanie:
czy jest sens wydawac taka kase na sluchawki, gdy zrodlem dzwieku jest iPod/iPad, a w 99% muzyka pochodzi ze sklepu iTunes?
Bo moze sie okazac, ze sluchawki za 400 PLN, np. AKG XXX ;), beda graly tak, jak sluchawki Weston XXX za PLN 1500.
Wiecie o czym mowie, prawda?
 
Ostatnia edycja:

wrx

New member
Bez reklam
Dzieki, ale to zdaje sie sa douszne, a nie dokanalowe.

ps. moze nie urwaly, ale jestem bardzo zadowolony, bo sa komfortowe, fajnie graja i redukcja szumow dziala super. Jedyna uwaga - lekko za ciche.
 
Ostatnia edycja:

wrx

New member
Bez reklam
Nie wiedzialem.
Oceniam po wygladzie, a wygladaja jak by nie dalo ich wlozyc wystarczajaco gleboko (co przed chwila rowniez wyczytalem w jednej z opinii).
Teraz bardzo zaluje, ze odrzucilem ten typ sluchawek i nawet nie sprawdzilem, gdy kupowalem wokoluszne Monstery...
 

wrx

New member
Bez reklam
Jakos nie przemawiaja do mnie te Nocs...
Wspomniane Bose rozwazalem, ale w opiniach przeczytalem, ze nie izoluja dobrze dzwiekow otoczenia (+ pare subiektywnych spraw).

Przeczytalem wlasnie jakis test tych Nocs - raczej bardzo pozytywny i cena OK.
Ale na chwile obecna, to "umieram", zeby moc te Monstery odsluchac!
Szkoda tylko, ze cena w PL to 175% ceny US...
 
Ostatnia edycja:

Krzaku666

Banned
Naucz się troche filtrować informacje. To że ktoś coś napisał nie oznacza że tak od razu musi być... Sam jak widzisz nie miałeś tych Bose w rękach a już na wstępie odrzucasz...
 

wrx

New member
Bez reklam
Juz tak mam w zyciu, ze jesli ktos pisze o czyms cos negatywnie, to to rowniez dotyczy mnie.
 
Do góry