Sluchawki do sluchania muzyki i ogladania filmow do 1000 zl

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
K550 łatwe do napędzenia. Więc można obyć się bez wzmacniacza słuchawkowego. Wygodnie też leżą na głowie. Polecam do odsłuchania.
 

vectra1

Member
Bez reklam

Black jak się ma ich bezpośrednie porównanie ? , wiem, że jedne są otwarte a drugie zamknięte przez co trudno o porównanie.
W testach wyczytałem, że Q701 są trudniejsze do napędzenia i wymagają dobrego źródła dopiero wtedy pokażą na co je stać. Dźwięk z Q701 jest też bardziej audiofilski, dużo bardziej przejrzysty ale może mieć mniejszy bas.
K550 znowu są polecane jako bardzo łatwe do napędzenia - idealne do telefonów, prostych mp3.
Jestem na etapie wyboru słuchawek, jedynym minusem dla mnie jest nie odłączany przewód w K550 - taki 3 metrowy wąż będzie średnio wyglądał.
Z drugiej strony design K550 jest dla mnie idealny
Czy słuchając muzyki i oglądając kino z obydwu modeli wpiętych w PMA-1520 będę widział drastyczną różnicę ?
 

pawel13022

New member
Macie jeszcze jakies modele i czy brac z kablem czy bez kabla bo chyba kablem bedzie najlepsza jakosc ...
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
AKG K550 możesz brać w ciemno, wygodne, świetne wykonanie, wygląd, spore możliwości brzmieniowe, łatwe do wysterowania.
Q701 bardziej wyrafinowane i trochę do TV szkoda.
 
Do góry