Słuchawki do PS4

dutkalska

New member
Witam wszystkich, moje wysłużone 2 letnie słuchawki od Sony Gold 2.0 "wreszcie" pękły i stoję przed bardzo trudnym wyborem zakupu nowych... Dlatego ośmielam się Was prosić o pomoc i opinie z góry wszystkim dziękuję...
Na wstępie zaznaczę iż słuchawki będą mi służyły wyłącznie do grania na PS4 (do muzyki posiadam słuchawki AKG i jestem z nim mega zadowolony). Główny nurt gier, którymi się zagrywam to strzelanki multi zaczynając od BF1 na TF2 kończąc potem jakieś Dark Soulsy, Tomb Raidery, Unchartedy i takie tam... Celowo wspomniałem o multi bo tu słuchawki z dobrym dźwiękiem przestrzennym pomagają zlokalizować oponenta, który skrada się i chciałby nas "zajść" od tyłu
Przeglądając internety chyba wybrałem 2 -kę spośród której będę chciał wybrać (jednak jestem otwarty na sugestie):
1) Turtle Beach Elite 800,
2) Steelseries Siberia 800

Wiem, że odsłuch załatwiłby sprawę ale ze słuchawkami gamingowymi jest z tym problem w Warszawie, stąd wielka prośba. pozdrawiam
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Przyłączam się do tematu jakie sluchawki do 500zl żeby pograć w sieci w fife i strzelanki potrzebuje dobrego dźwięku , mikrofonu i wygody.Pomóżcie mi coś znaleźć jakieś słuchaweczki.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Przyłączam się do tematu jakie sluchawki do 500zl żeby pograć w sieci w fife i strzelanki potrzebuje dobrego dźwięku , mikrofonu i wygody.Pomóżcie mi coś znaleźć jakieś słuchaweczki.

TvMania , widzę że uparcie Ci nikt nie chcę pomoc :D
Wiesz co Ci powiem. Jak nie chcesz wydawać fortunę na słuchawki , to proponuje tę:https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-sluchawkowy-051-032-eu-afterglow-lvl-3-stereo-do-ps4
w przedziału do 300 zt biją wszystkie słuchawki. Uwierz , bo sam byłem zdziwiony przyzwoitym dzwiękiem za 100zt. :smile:
Opcja druga droższa , ale wymiata. Dosłownie. https://www.lucidsound.com/headsets/ls40.html
Kolega ich kupił. Nie chciało się mi ich zdejmować z uszu. Firma w Polce nieznana. Dostępność w Polsce też. Kolega czekał na nich chyba z dwa tygodni. Rewelacja. W przedziale do 1000 zt i wyżej, nie do pokonania. ;-). Wiem , bo grałem. Bardzo nad nimi zastanawiam się .
Ja mam dwa zestawy. Tritton Pro ( nie polecam ze względu na słabe wykonanie przewodów). Drugie to Sony 2.0. Słabe. Nie polecam.
To w temacie.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
odpusccie sobie ten dzwiek przestrzenny w sluchawkach. Mialem pare dedykowanych, w tym madcatz tritton pro + z 4 przetwornikami na ucho - (z dekoderem dolby digital). Brzmialo to pudelkowo, dzwiek stlumiony, plastikowy.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ja juz panowie znalazłem super słuchaweczki dla siebie mierzył i są mega wygodne do ps4 hyperx cloud 1 koszt media expert 289zl kupuje w piątek sprawdzę jeszcze dźwięk ale czytałem forum i różne opinie są super do 300 zł.
 
Do góry