Słuchawki do PS3

maly123_4

New member
Witam!
Poszukuję dobrych słuchawek z dźwiękiem 5.1 do konsoli PS3, będą głównie używane do grania w FPS-y czyli ważne dla mnie będzie dobre pozycjonowanie dźwięku.
Koniecznie muszą być z wejściem optycznym ponieważ nie mam żadnego amplitunera i muszę je podłączyć bezpośrednio do PS3.
Parę osób poleciło mi Sharkoony X-tatic 5.1 ale postanowiłem jeszcze podpytać tu i ówdzie.
Cena do 500 zł max.
Z góry dziękuję za odp.
Pozdrawiam
 

maly123_4

New member
Jak już napisałem słuchawki chcę podłączyć kablem optycznym i tylko słuchawki z takim wyjściem by mnie interesowały :).
Jakieś propozycje ? Oprócz tych Sharkoon X-tatic jakoś nie mogę znaleźć żadnych z takim wyjściem.
 

MagiQ

New member
Żeby nie powielać tematów mam podobny dylemat.

Chciałbym kupić słuchawki(zestaw) do PS3 w systemie 5.1

I póki co mam 3 opcje
TRITTON AXPRO (ciężko dostępne, dopiero w styczniu)
Sharkoon 5.1 v3 (trochę łatwiej dostępne)
I ogólnie wydaje mi się że to ten sam sprzęt tylko jedno na rynek US a drugi na EU w innym opakowaniu

I ostatnia opcja to
ASTRO MIXAMP + słuchawki np Sennheiser HD 555 albo Audio Technica ATH-AD700(może na ebayu taniej znajdę) albo Sony MDR-V6s

Może macie gdzieś jakieś testy czy jakąś wiedzę na ten temat, albo polecicie inne rozwiązanie?
Dziękuje i pozdrawiam
 

MagiQ

New member
To może ktoś się wypowie czy są amplitunery z wbudowanym dekoderem Dolby headphons który zapewni to samo co ten mixamp?
 

MagiQ

New member
Znalazłem taki amplituner
HARMAN KARDON AVR155
Czy będzie to najlepsza opcja w tej cenie do PS3 ?
Posiada również Dolby headphons które mnie interesuje
 

maly123_4

New member
Siema Magic to ja MaLy_85_PL, czyżby Sharkoony ci padły że szukasz słuchawek???
Jak znajdziesz coś ciekawego, albo zakupisz i przetestujesz to czekam na mały opis.
Pozdr
 

MagiQ

New member
Zamówiłem już Audio-Technica ATH-AD-700.
Przylecą po nowym roku więc wtedy coś napiszę, a zarazem zdecyduje czy dokupić procesor dźwięku Dolby Headphons lub nowy amplituner.
 
Do góry