Słuchawki do 800 zł

wacek07

New member
Chciałbym kupić jak najlepsze słuchawki za około 800 zł.
Słuchawki będą używane do IPoda, grania w gry oraz oglądania filmów na Blu- Ray. Chciałbym, aby słuchawki miały jak najdłuższy kabel.
Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego modelu dla mnie
 

darkmajin

Member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Douszne nie oznaczają otwartych :)

http://www.akg.com/personal/K_601,pcatid,4,pid,2,_psmand,1.html

cthumb_K_6486e258d0db8c.jpg
 

kud3aty

New member
pol roku temu z kolega kupilismy sluchawki - on sennheiser hd555 a ja sennheiser hd595
porownywane na 2 sprzetach i szczerze to nie wiem czy na dzien dzisiejszy nie kupilbym hd555 (roznica w cenie)
jakosc dosc zblizona tylko na 595 scena jakby szersza, pozatym 555 na pałąku maja gabke z welurem, a 595 gąbke ze skóra - wyglada swietnie, jak sie okazuje, co do wygody 555 sa bardziej przyjazne (szczegolnie w pierwszych miesiacach sluchania):p
takze jezeli odpowiada Ci dzwiek sennheisera to moze nie warto przeplacac i zaoszczedzic te 300zl :p

pozdrawiam
 

arosek22

New member
To może od razu zadajmy sobie pytanie czy jesteś audiofilem?
Bo jak nie to philipsy 8900 za niecałe 200 zeta powinny zadowolić przeciętnego użytkownika
 

darcun

New member
Bez reklam
arosek22- Jestem również zainteresowany wyborem słuchawek do 42PV80.
Zaproponowane przez Ciebie słuchawki Philips SHP 8900
są cenowo interesującą propozycją.Przed telewizorem siędzę w
odległości 3,5-3,8m.Nie wiem czy 4,0m przewód wystarczy?
Bardzo Cię proszę o ustosunkowanie się do moich
wątpliwości.
Mile widziane będą ewentualnie inne propozycje słuchawek
w cenie do 250zł.
 
Creative Aurvana Live! recablowane

proszę się nie śmiać, ale te słuchawki reprezentują klasę jakościową nieadekwatną do swojej ceny

Creative ich nie produkuje, zdaje się że Fostex
Denon ma identyczny model
 

arosek22

New member
Creative Aurvana Live - rozważałem ten model bardzo poważnie, dużo czytałem o segmencie słuchawek w przedziale cenowym 150-300 pln i zdecydowałem się na Philipsy z dwóch powodów:

- Creativy były dużo za małe na moje uszy tzn nie przykrywały całych małżowin - dla mnie to dyskomfort i dyskwalifikacja na samym starcie (proponuje przymierzyć przed podjęciem decyzji)
- metrowy kabel wymagający od razu przejściówki (zdaje się, że dołączonej do zestawu ale ... to już zawsze strata na dzwięku )

Gdyby nie te dwie wady (jak dla mnie), to Creativy by grały u mnie.
Dodatkowym argumentem za 8900 był fakt, posiadania przez mojego brata poprzedniego modelu tych słuchawek - stwierdził on po 30 godzinnym wygrzewaniu moich (a dużo muzyki słucha), że są jeszcze ciekawsze od jego, dobrze ocenianego w swoim czasie modelu :D

Słyszałem opinie, że zarówno Creativy jak i podane przeze mnie Philipsy, nie tylko w segmencie do 200 ale i do 300-400 PLN mogą się liczyć w rywalizacji z innymi produktami.

Ale wybór należy do Ciebie - Z 8900 bedziesz na pewno zadowolony :eek:k:

No i może to pomoże w wyborze:
http://www.hi-fi.com.pl/ranking_www/sluchawki150-600.htm

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry