Słuchawki do 350 zł

lezak13

New member
Witam

Poszukuje słuchawek zamkniętych, nausznych, głównie muzyka rock, metal, jazz. blues, instrumental. Rozglądam się za czymś z oferty AKG, ale nie mogę nic konkretnego znaleźć. Muzyki słucham głównie z Iphone 4S. Obecnie mieszkam w UK więc muszę szukać czegoś na tutejszym rynku.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

lezak13

New member
Które z nich były by najlepsze do muzyki Rockowej bo zastanawiam się nad K450 czy może ktoś powiedzieć o nich coś więcej?
 
Ostatnia edycja:

lezak13

New member
Dom oraz świat zewnętrzny. Zastanawiam się jeszcze czy trochę nie dołożyć i nie kupić Sennheiser PX360.
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
Na zewnątrz PX360 będą dużo wygodniejsze niż AKG, są solidniejsze i składane, że o wyglądzie nie wspomnę ;>
 

Assassin666

New member
Które z nich były by najlepsze do muzyki Rockowej bo zastanawiam się nad K450 czy może ktoś powiedzieć o nich coś więcej?

Miałem te słuchaweczki, grały z Cowon J3 całkiem przyjemnie (metal/rock) ale:

- nadają się bardziej do słuchania w domu niż na ulicy (mimo że są zamknięte to tłumienie dźwięków otoczenia jest takie sobie).
- za bardzo podbity bass nawet po wygrzaniu (momentami dudniący, chodź dla niektórych może być to zaletą...)
- niskie pasmo miesza się z tonami średnimi jak tylko zwiększasz poziom głośności

W sumie basik można trochę podreperować odpowiednimi ustawieniami w EQ ale rewelacji się nie spodziewaj.
Creative Aurvana Live! - te słuchawki może przypadną Ci do gustu (zebrały mnóstwo pozytywnych komentarzy w internecie), co prawda zupełnie nie mój styl grania i odpadły na moim odsłuchu ale sprawdzić zawsze warto.
 
Ostatnia edycja:

lezak13

New member
Sprawdzałem ostatnio też BOSE AE2 i było całkiem nieźle tylko jestem ciekaw waszych odczuć i czy opłaca się inwestować 500zł?
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Skoro ich słuchałeś i było ok to chyba się opłaca, nie ?
Ważniejsze jest to co tobie odpowiada po odsłuchu czy to co "nam" sie podoba ?
 

Assassin666

New member
No widzę że cena się podniosła :) z 350 na 500 zł. Słuchawki o które pytasz już są większe i średnio wygodne w noszeniu po ulicy :) W podobnej cenie możesz też znaleźć jakieś niższe modele Denon'a.

To może dołożysz do 600-650 zeta i załapiesz się na Beyerdynamic np DT660 :-o. Osobiście jestem fanem brzmienia słuchawek tej firmy:blagam:. Sam posiadam model DT860 i jest pod wielkim wrażeniem co potrafią.
 
Ostatnia edycja:
Do góry