Słuchawki bezprzewodowe do PC, konsoli i tv

AnnaS

New member
Słuchawki bez lub przewodowe do PC, konsoli i tv

Witam nie wiem ktory rodzaj bezprzewodowych sluchawek jest lepszy: radiowe czy jakies cyfrowe czy jakies bluetooth. Nie mam zielonego pojecia. Chcialbym przeznaczyc na sluchawki z 250-350zł wiadomo ze mozna granice jakos lekko nagiac jak jest sens.

Sluchawki beda sluzyly najczesciej do tv i kablowki. Telewizor moj to Panasonic TX-P42ST60E.
Nastepnie do ogladania filmow z komputera ktory jest podlaczony kablem hdmi do tv. Najmniej ale tez wazne do grania na konsoli PS3.

sluchawki chce kupic raz na pare lat wiec moge budzet nagiac.

Na poczatku myslalem o bezprzewodowych ale jezeli za podobne pieniadze przewodowe maja lepsza jakosc to wydaje mi sie ze taki 3 m kabel by mi nie przeszkadzal. Ja potrzebuje podpiac sluchawki i siedze 100% sytuacji na kanapie przez tv.

Sluchawki sa mi tylko do nocnego gierczenia i ogladania wiec w sumie moga miec kabel jezeli jakos kablowych jest o wiele lepsza.
 
Ostatnia edycja:

AnnaS

New member
ktos mi polecal :
Audio-Technica ATH-M30
Audio-Technica ATH-T400
Audio-Technica ATH-TAD 400
AKG K 99
AKG K 121 i LD SYSTEMS HP 800 PRO z 4m kablem


co z tych jest najlepszym wyborem ?
jak sie maja takie firmy jak seenheiser czy koss czy marschal ?

martwi mnie jeden fakt.. otóż jeżeli wybiorę słuchawki przewodowe to kabla potrzebuje co najmniej 3m a to już zdecydowanie uszczupla target (na allegro można sobie zaznaczyć opcje dlugosci kabla i z kilkuset różnych zostaje naprawdę mało modeli )

Pytanie techniczne - gdzie te słuchawki podłączał będę ? do wejścia mini jack na jednym z moich logitech x530 ? czy bezpośrednio pod tv ? bo to różnica kolejnych 1,2metra..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry