Słuchawki bezprzewodowe AKG K935.Nie uciskają, nie spadają, a doskonale dopasowują..

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niezapomniane wrażenia akustyczne połączone z chwilą komfortowych doznań użytkowych niosą ze sobą słuchawki bezprzewodowe AKG K935.


Produkt ten dysponuje nie tylko najlepszymi, na rynku, parametrami technicznymi j jakościowymi w zakresie transmisji dźwiękowej, ale również wykonany jest w najbardziej komfortowy i ergonomiczny sposób.
O jakości akustycznej najlepiej mówić w odniesieniu do zastosowanych głośników 40 mm oraz impedancji na poziomie 32 Ohm. Nie potrzeba nawet za dużo opowiadać, gdyż parametry opowiadają same, za siebie. Pasmo przenoszenia w granicach 16 Hz - 22 Hz oraz stosunek sygnału na poziomie > 85 dB zapewniają niepowtarzalne i nieporównywalne wrażenia akustyczne. Ze słuchawkami AKG K 935, zastosowanie słuchawek bezprzewodowych zmieni swoja wartość. Nie będą to tylko sprzęty pozwalające na wysłuchanie określonych plików dźwiękowych bez konieczności przeszkadzania innym. Od tej pory będzie to jednostkowe przeżycie, prywatna chwila bliskości ze światem muzycznym, indywidualne doznanie artystyczne.

W komplecie znajduje się również baza, która pełni funkcję przechowywania posiadanego urządzenia, ale również dba o systematyczne ładowanie baterii urządzenia. Dzięki temu, przy każdorazowym użyciu możemy cieszyć się swobodą korzystania ze słuchawek nawet przez 8 godzin ciągłego użytkowania. Baza wyposażona jest w mocowanie magnetyczne które sprawia, że słuchawki są pewnie i stabilnie osadzone. Nie przewrócą się, ani nie spadną, a więc nie ma możliwości powstania żadnych zniszczeń.

Własności produktu poprawia również opcja regulowania parametrów dźwięku. Regulator umiejscowiony w obudowie słuchawek jest łatwo dostępny oraz prosty w obsłudze.
Wszystko to wykonane zostało z najwyższych jakości materiałów. Słuchawki posiadają miękkie i komfortowe obicie, dzięki czemu są delikatne dla ucha i komfortowe podczas noszenia. Nie uciskają, nie spadają, a doskonale dopasowują się do kształtu i wielkości głowy.

Dane techniczne:
Type: Over-ear headphonesDriver: 40mm, 32 ohms impedance
Frequency response: 16Hz – 22kHz
Signal-to-noise ratio (IHF-A): 85dB
Output SPL @ 1kHz: 15dB
Signal latency: 25ms
Audio inputs: Stereo RCA, stereo 3.5mm
Accessories included:3.5mm > RCA stereo audio cable, power adapte
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Najlepsze parametry techniczne ? Hmmm... Z całym szacunkiem dla firmy AKG i jej wyrobów ale wykorzystywanie takiego zwrotu w reklamie jest co najmniej nadużyciem. Dla porównania zasugeruję dość tanie słuchaweczki KOSS Porta pro. Do sprzętu przenośnego nie znam nic lepszego (nawet nie piszcie mi o Monsterach).
 

exekutor

New member
Odpowiadając koledze brodacz na pewno lepsze portable od Koss Porta Pro są AKG 420, grają równo całym pasmem a nie jak KPP większości dołem i wiem co piszę bo mam jedne i drugie. Odnośnie AKG K935 to warto by je najpierw posłuchać a potem wydać opinię.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Najlepsze parametry techniczne ? Hmmm... Z całym szacunkiem dla firmy AKG i jej wyrobów ale wykorzystywanie takiego zwrotu w reklamie jest co najmniej nadużyciem. Dla porównania zasugeruję dość tanie słuchaweczki KOSS Porta pro. Do sprzętu przenośnego nie znam nic lepszego (nawet nie piszcie mi o Monsterach).
AKG grają bardzo dobrze i trochę też kosztują bo to słuchawki BEZPRZEWODOWE

141nyur.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry