Słuchawki bezprzedwodowe do ~200 zł

piechu

Member
Bez reklam
Szukam słuchawek bezprzewodowych do mojego ampli i do PC. Słuchawki będą wykorzystywane tylko do wieczornego grania na X360 lub właśnie na PC.
W cenie ~200 zł mozna kupić AKG K912. Czy ktoś miał do czynienia z ww.? Czy w tej cenie jest coś co zasługuje na szczególną uwagę czy raczej ten pułap cenowy obejmuje słuchawki tej samej jakości, bez względu na producenta i model?
 

piechu

Member
Bez reklam
a czy coś jeszcze mógłbyś polecić z własnego doświadczenia? Poczytałem o K912 i opinie są skrajne
a może jednak pójść w coś z kablem w tej cenie?
 

piechu

Member
Bez reklam
No dobra, a Waszym zdaniem ile trzeba wydać na sensowne słuchawki bezprzewodowe? 500? 600zł? Czy da się za mniej?
Jesli tak to może kupie sobie jakieś tanie przewodówki ~150zł (może AKG 512MKII? - chociaż wolałbym coś w konstrukcji zamkniętej), które po uciułaniu na bezprzewodówki będą służyć tylko do PC'ta.
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
No ale to konstrukcja "bliźniacza" do 512. Różnica jest duża między tymi dwoma konstrukcjami? No i znowu 514 jak 512 to konstrukcja półotwarta. Czy dźwięk z tych słuchawek mocno ucieka na zewnątrz? Zależy mi na tym, żeby podczas wieczornego grania na PC/konsoli lub słuchaniu muzyki nie "hałasować" nimi za bardzo. Fajnie też gdyby "nauszniki" mieściły całe ucho a nie je w jakikolwiek sposób uciskały ;) Generalnie chodzi o wygodę.
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
masz rację, przy bliższych oględzinach widać, że 512 to konstrukcja zamknięta - strona AKG też to potwierdza.
Mimo, że upierałem się przy konstrukcji zamkniętej chyba lepszym rozwiązaniem przy długim domowym odsłuchu będą półotwarte.
Na tą chwilę waham się między AKG 514 MKII i Superlux HD681.
 

piechu

Member
Bez reklam
Oj tam. Wiecie gdyby mnie tylko było stać to do słuchania muzyki kupiłbym sobie K550 ale cena... spora. A do tego druga para słuchawek bezprzewodowa... póki co nie ma takiej opcji trzeba więc kombinować :)
 
Do góry