Słuchawki AKG - jaki model ? K271 MKII / 272 HD / K701 / K702 a może jakiś inny ?

chaosman

New member
Witam !
Zastanawiam sie nad zakupem sluchawek do odsluchu w domu. Stereo a sporadycznie jakis film, aby nie przeszkadzac domownikom. Stereo - onkyo dx-7555. Kino - onkyo tx-nr905. Muzyka rozna - od filmowej po rock i muzyke powazna. Co do samych sluchawek skupilem sie na ofercie firmy AKG. Pytanie tylko jaki model wybrac ? Nie zawsze wysoka cena idzie w parze z jakoscia ... a najdrozszy model wcale nie musi byc najlepszy. Odsluch nie jest mozliwy wiec dlatego prosze forumowiczow o ewentualna pomoc.
Jestem sklonny wydac za topowy model (w granicach rozsadku oczywiscie), ale czy warto ?
Byc moze K701 lub K702. Te drugie sa nowsze ale czy lepsze ? Nie zauwazylem znaczacych roznic technicznych. A moze K271 MKII lub najwyzszy model z serii HD (272) w zupelnosci wystarczy ? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich audio i video maniakow ;-).
 

pkomp

New member
hd cisną w uszy
a może beyerdynamic?kozackie słuchawki tylko zamknięte troszkę gotują ucho - mam dt770 - troszkę basowe ale bardzo przyjemne w odsłuchu
- miałem też kilka modeli akg HD - lekki dźwięk z ładnym basem ale po środku jakaś taka pustka
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dobrze wcześniej posłuchać. Ja stawiam na K701, niedługo pojawią się w limitowanej edycji.

q701group3dviewonwhite0.jpg
 
Do góry