Słaba ostrość, śnieżenie przy oglądaniu meczu

abudabi1

New member
Witam serdecznie,

Mam telewizor Samsung 65MU7002 + UPC z dekoderem Horizon z nagrywarką. Mam duży problem, ponieważ nie mogę skonfigurować w żaden sposób telewizora, aby nie śnieżyło przy dynamicznych scenach. Najgorzej jest podczas oglądania meczów. Kopnięta piłka wygląda trochę, jak meteoryt (zostawia za sobą smugę lecąc). Zawodnicy również jacyś nieostrzy. Jest to bardzo denerwujące. Myślałem,***że może to kwestia samej telewizji, ale włączyłem jakiś mecz na yt w bardzo dobrej jakości i powiem szczerze,***że wiele nie pomogło. Próbowałem chyba wszystkich ustawień telewizora: tryby obrazu, wyłączenie i włączenie wsparcia drgań i ostrości. Niestety nie pomaga, albo nie na tyle, żeby było dobrze.

Mam pytanie, czy to wina telewizora? Specjalnie wybrałem telewizor z dość wysokiej półki. Nie oczekuję jakiegoś szału, jak od oledów, ale chyba obraz płynnie powinien chodzić...

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź, bo już nie mam pomysłu.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie powinno być co do płynność - najmniej extra !
Kup proszę antenę pokojową.
Kosztuje 58 zł
I będziesz mieć pewność, że Twój system nadawania jest uszkodzony a nie telewizor .
Będzie wiadomo czy wina nie jest zewnętrzna i daj znać.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Mam ten sam TV i żadnych problemów z płynnością. Meczyki BAJKA :)
Możesz zrobić zdjęcie podczas meczu? i Może zmień tytuł żeby było wiadomo o jaki TV się rozchodzi :)
 

Grundol2

New member
Za nim go dasz do wymiany to zainstaluj najnowszy soft co do UPC też posiadam obraz ogólnie dobry ale według mnie obraz lepszy jest bezpośrednio z kabla a nie z Horizona spróbuj bezpośrednio podłączyć kabel z UPC jest 30 kanałów odkodowanych
 

panamejra

New member
Następny tv z matryca 120hz nie daje rady na sporcie ??? eh...… UPC MODUŁ CI+ każdy mecz idealny na matrycy 50hz ….. Może wgraj najnowszy soft ??? może to coś da ….

Widzę że znowu udzielasz porad nie mając z tym TV do czynienia !!!! Masz jakąś obsesję na matryce 120Hz ??
To się ciesz tymi 50Hz bo na więcej cię nie stać.

"Nie karm trolla, nie dyskutuj, nie odpowiadaj, nie warto."
 
Do góry